Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ką apie moterį sako jos apatinės kelnaitės?

apatinės kelnaitėsApatinis trikotažas  – moterims labai svarbi aprangos dalis. Taip, kaip kiekviena moteris kuria savo išskirtinį stilių, taip jos renkasi ir apatinį trikotažą – norėdamos save išreikšti, jaustis patogiai ir seksualiai. Visgi, kaip ir viršutinė apranga, taip ir moters apatinės kelnaitės ir liemenėlė apie ją pasako šį tą kaip apie asmenybę. Ką apatiniai pasako apie Jus?

Spalvų gama prasideda nuo juodos

Moteriškos apatinės kelnaitės yra pačių įvairiausių  spalvų ir atspalvių. Ir dažnai moterys šias spalvas renkasi ne atsitiktinai. Dėvimos spalvos ir jų deriniai atspindi žmogaus asmenybę. Štai pvz., juodą trikotažą renkasi solidžios ir mėgstančios seksualiai atrodyti moterys. Dažniausiai parduodamos juodos apatinės kelnaitės internetu ar įprastose parduotuvėse iškraunamos pačiose matomiausiose vitrinų vietose.

Raudona – aktyvisčių spalva

Jei moteris linkusi rinktis raudonus apatinius – tai energinga ir aktyvi moteris. Ji nuolat mėgsta būti dėmesio centre ir būti pastebėta. Tai taip pat ypač karštų ir vilioklių moterų spalva. Juk raudona – žadina aistras!

apatiniai

Pastovioms – balta

Nors kartais balta mums asocijuojasi su skaistybe ir nekaltumu, taip yra ne visada. Dažnai baltos apatinės kelnaitės dažniau reiškia ne ypač doras merginas, o greičiau tas, kurioms svarbiausia gyvenime – pastovumas. Baltus apatinius taip pat mėgsta tvarkingos ir atsakingos moterys.

Šilkas – damoms

Moterims, ypač ieškančioms švelnumo, dažniausiai patinka šilkinės apatinės kelnaitės. Tokie apatiniai yra ypač kokybiški ir maloniai priglunda prie kūno. Juos malonu dėvėti, be to jie puikiai atrodo. Būtent dėl dailios šilko medžiagos filmuose dažnai vilioklės moterys vaizduojamos būtent su šilkiniais apatiniais.

Pageidautina – nėrinukų

Ypač daug moterų mėgsta nėriniuotus apatinius. Tai ypač  apatinį trikotažą padailinantis akcentas. Net jei dėvite vienos spalvos apatinį trikotažą – nėrinukai puikiai papuoš net ir patį paprasčiausią apatinio trikotažo komplektuką. Ką apie Jus pasako nėriniai? Greičiausiai tai, kad turite puikų skonį. Sakoma, kad moteriškas spalvotas trikotažas jau iš esmės byloja vieną faktą apie moteris – tos, kurios renkasi spalvas ir detales, dažniausiai tikisi, kad šiuos akcentus pamatys ne tik jos.

1 thought on “Ką apie moterį sako jos apatinės kelnaitės?

  1. Įdomi teorija,man tai atrodo, kad pasirinkimas kokius dėvėsi yra nuo nuotaikos. Turiu visokių, tiek su visokiais meškiukais, tiek seksualių su nėrinukais. Kiekvienam jam atskiras dėvėjimo laikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.