Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

SEOKai kurie žmonės, prieš priimdami svarbų sprendimą, pasiima popieriaus lapą ir surašo visus galimus pliusus bei minusus. Kai viskas sukoncentruota vienoje vietoje, lengviau įvertinti informaciją ir nuspręsti teisingai. Tad šio straipsnio –  tikslas padėti apsispręsti tiems, kurie svarsto, ar verta pasinaudoti SEO paslaugomis ir taip padidinti svetainės reitingą paieškos sistemoje bei tuo pačiu pritraukti daugiau lankytojų.

Vienas iš pagrindinių pliusų yra tas, jog žmonės pasitiki Google ir užklausos rezultatus, atsidūrusius pirmose vietose, vertina kaip kokybiškiausius ir juos dažniausiai aplanko. Pastaruosius jie priima kaip natūralią informaciją, o ne kaip įkyriai siūlomą nenaudingą reklamą. Tad svetainės lankomumo padidėjimas tikrai išaugs.

Įvedę tam tikrą raktinį žodį ir pamatę užklausos rezultatuose nuorodą, vartotojai dažnai ima sieti tam tikras prekes ar paslaugas su prekiniu ženkliu. Vadinasi, SEO gali prisidėti prie žinomumo padidėjimo.

SEO gali duoti didelės naudos tada, kai vartotojas veikia srityje, turinčioje daug konkurentų. Apklausos rodo, jog vartotojai, ieškodami tam tikros informacijos, dažniausiai apsilanko tik pirmose pateiktose svetainėse, o esančios žemiau yra aplenkiamos.

SEO pasiekti rezultatai išlieka ilgą laiką. Tad ir nustojus vykdyti SEO veiklą, taip greitai nedingstama iš paieškos reitingų viršūnių ir investuoti pinigai nenueina veltui.

Kalbant apie SEO minusus, turbūt akivaizdžiausias būtų tas, jog pasiekti rezultatą galima tik nuolatiniu darbu, o tai reikalauja laiko (iki 6 mėnesių). Šiuo atveju neįvyksta stebuklas ir niekas nepasidaro „čia ir dabar“. Be to, paieškos sistemos nuolat atnaujina ir kelia vis didesnius reikalavimus, dėl to auga kainos už specialistų teikiamas paslaugas. Taip pat niekas negali duoti garantijos, jog užsakovo svetainė atsidurs reitingų viršūnėje, kadangi konkurentai irgi nesnaudžia, o jų naudojami SEO metodai gali pasirodyti efektyvesni.

Taigi, naudotis SEO paslaugomis verta tada, kai esi vienas iš daugelio, bet nori po truputį ir užtikrintai užimti lyderio pozicijas paieškos sistemose, o kartu ir rinkoje. Siekiantys greitų rezultatų neįdedant daug pastangų, turėtų paieškoti alternatyvaus varianto. SEOaudit gali pakonsultuoti, kokie tie variantai, nors pagrindinė veikla yra SEO paslaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.