Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ką turite žinoti apie kreditus internetu

kreditaiPasiskolinti pinigų reikėjo nuo tų laikų, kai pinigai dar buvo kriauklės, akmenėliai ar bronziniai pagaliukai. Tai vienas iš seniausių mūsų civilizacijos atributų, tad nieko nuostabaus, kad jis evoliucionuoja iki šiol. Bekontaktės kortelės, kriptovaliutų piniginės, mobiliosios mokėjimo programėlės – naujausi pinigų išradimai. Kreditas liko toks pats, koks ir buvo prieš tūkstantį metų – kažkas skolina pinigus, o už tai ima tam tikrą mokestį ir palūkanas. Sakote, yra kreditai internetu be palūkanų? Taip, bet nepamirškite, kad tai reklaminis triukas, nes tuos pinigus skolintojas atsiima kitais būdais 😉

Greiti kreditai internetu Lietuvoje paplito gana sparčiai. Tiesiog prisisteigė nemažai įmonių, kurios tuos kreditus internetu dalino į kairę ir į dešinę. Vėliau pradėta tokius skolintojus reguliuoti, nes atsirado ir nelabai pageidautini reiškiniai (pavyzdžiui, kreditas internetu bedarbiams yra labai rizikingas). Greitas kreditas internetu suteikiamas labai greitai – per pusvalandį. Užpildomi dokumentai internetu, padaromas pavedimas banko sąskaitai patikrinti ir viskas – pinigai vietoje. Kur kreditas internetu pigiausias? Ecocredit.lt siūlo itin geras sąlygas, nors kartais neblogų pasiūlymų suteikia ir kiti skolintojai. Sekite interneto reklamas. Kreditas internetu visą parą suteikiamas retai, tačiau yra ir tokių paslaugų. Paprastai prašymą pasiskolinti pinigų ir skolinimosi istoriją seka gyvas žmogus, todėl skolintis 3 valandą nakties yra gana sudėtinga, nes ne visos įmonės tokiu laiku dirba.

Kreditas internetu – nuo 18 metų. Taip, turite būti pilnamečiai, kad gautumėte kreditą. Iki 18 jūsų dosniausi skolintojai yra tėvai. Jie net nereikalauja kredito grąžinti… Kai stuktelės 18, viskas bus tik griežčiau ir sunkiau.

Kreditai internetu ilgalaikiai. Paprastai pinigai pasiskolinami keliems mėnesiams, tačiau kartais kyla poreikis ir ilgesniam grąžinimo laikotarpiui. Dėl šios priežasties ir yra išduodami ilgalaikiai kreditai internetu. Dažniausiai tai lyg vartojamosios paskolos, tačiau skirtumas tas, kad tokius kreditus išduoda greitųjų kreditų bendrovės, o ne bankai. Šie pinigai yra skirti mokslams, automobiliui pirkti, būstui remontuoti.

Teko sutikti ne vieną žmogų, kurio nuomone, kreditus reiktų uždrausti. Kodėl? Kaltas mūsų nemokėjimas planuoti finansus ir laiku grąžinti skolas. Pasiskolinti norime mielai, o štai grąžinti – ne. Jei nesusitvarkai su pinigais, tai jau ne skolintojų problema. Juk nepulsime uždraudinėti lėktuvų, jei nemokama jais gerai skraidyti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.