Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kodėl geriau profesionalus vestuvių fotografas nei kaimynas?

vestuvių organiavimaszOrganizuojant vestuves reikia išspręsti daug svarbių klausimų. Kad vestuvės – ne pati pigiausia šventė – klausimų nekyla niekam Tad neretai bandydami sutaupyti pinigų, jaunavedžiai svarsto, ar samdyti profesionalų fotografą ar geriau už simbolinę kainą ar dailų butelaitį paprašyti, kad akimirkas įamžintų draugas ar giminaitis. Žinoma, jei tas draugas yra bent kiek draugaujantis su fotoaparatu, gali būti, kad neprašausite, tačiau jaunavedžiai, apsisprendę, kad vestuvių fotografas ne vieta, taupymui, taip pat turi nemažai argumentų.

Patirtis. Tokia jau nenuginčijama ties, kad vestuvių fotografai netampa specialistai per vieną dieną, dažniausiai jie yra prikaupę daug patirties. Todėl šie žmonės, pakviesti į šventę nebūna pasimetę, jie tiksliai žino, kaip ir ką daryti. Profesionalus vestuvių fotografas ne tik padarys meniškas ir kokybiškas nuotraukas, jis taps puikiu organizatoriumi atsitikus neplanuotiems įvykiams. Įsivaizduokite, kad vestuvių dieną prapliupo lyti arba smarkiai pučia vėjai, nuotaka susipurvino suknelę ar dar koks nemalonumas įvyko. Fotografas tuojau pat gali paversti nemalonią staigmeną smagiu momentu, meniškai ir šmaikščiai tai įamžinti, o Jūsų vestuvinės nuotraukos bus dar originalesnės.

Profesionalus žvilgsnis. Dažniausiai vestuvių fotografai vestuvėse atlieka meninę, estetinę funkciją – jie stengiasi, kad šventė būtų įamžinta kaip graži ir jausminga, džiugi akimirka. Profesionalus fotografas puikiai žino, kokiu kampu reikia fiksuoti vieną ar kitą veiksmą, kaip įamžinti akimirką kuomet smarkiai šviečia saulė ar pliaupia lietus. Pasisamdžius vestuvių fotografą Jūs tikrai negausite tokių nuotraukų, kuriose atrodote negražiai ar matosi prairusios pėdkelnės, nes profesionalaus fotografo darbas – pateikti tai, kas gražiausia ir paslėpti tai tai, ko Jūs atsiminti iš šios dienos nenorėsite.

Darbas, o ne šventė. Jei manote, kad Jūsų vestuves gana sėkmingai gali įamžinti ir kaimynas Jonas, galite drąsiai rinktis jo, o ne profesionalaus fotografo paslaugas. Tačiau svarstant šią galimybę svarbu pagalvoti apie tai, ar Jūs norėsite, kad nuotraukos būtų kokybiškos ir kiek laiko vestuvių fotografas turėtų dirbti. Kuomet šventės būna itin kuklios ir trumpos, įamžinti gali ir draugas ar giminaitis. Tačiau visai kas kita, jei švenčiama visą dieną ar net daugiau. Juk save gerbiantis profesionalus fotografas šioje šventėje dirba. Net tada kai šventė įsisiūbuoja ir svečiai kaip reikiant atsipalaiduoja, jis yra susikaupęs. Visai kas kita jei artimam žmogui įbruksite į rankas fotoaparatą ir reikalausite, kad šis visą parą lakstytų aplink svečius negalėdamas išgerti taurės šampano šventės metu.

Montavimas. Profesionalaus fotografas darbas pasibaigus vestuvėms dar nesibaigia. Namuose tęsiasi kita užduotis – nuotraukų retušavimas ir montavimas. Tai, ko greičiausiai nepadarys to neišmanantis žmogus. Jei norite ne tik gražių, bet ir kokybiškų akimirkų iš Jūsų vestuvių, rinkitės žmones, kurie žino, ką daro.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.