Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip kovoti su gresiančiu skyrybų skausmu

skyrybu psichologasNė viena pora, prieš pasakydama „sutinku“ negalvoja, kad jų santuoka ilgai netruks. Visi (beveik) tuokiasi su tikslu, kad gyvens amžinai ir laiminai „iki mirtis juos išskirs“. Tačiau realybė yra tokia, kad ne visada būna, kaip norisi. Kartais poros poreikiai ir norai nesutampa, atsiranda konfliktų, ašarų, pykčio, kas lydi skyrybų link.

Skyrybos nėra lengvas ir paprastas procesas. Šiuo metu gali prireikti įvairios nešališkos pagalbos, kad būtų lengviau atsigauti. Dažniausiai kreipiamasi į skyrybų advokatą, tačiau daugelis nežino, kad skyrybų psichologas gali padėti sutaupyti ne tik emocinės sveikatos, bet ir daug pinigų.

Jeigu skyrybos yra vienas iš pasirinkimų

Psichologas ir jo konsultacija gali padėti su sunkumais ir problemomis, kurios santuokinį gyvenimą padarė sudėtingą ir net gi sunkų.

Nesvarbu, nuspręsite skirtis ar ne, skyrybos yra teisingas kelias prisiimant priklausomybę savo pačių vienintelėms situacijoms ir padėčiai. Tačiau ėjimas per visas bėdas Jūsų santuokoje turi būti tvirtas. Ir tai galbūt nebus laikas susitelkti tik ties Jūsų pačių sprendimu, norint padaryti svarbius ir galimai negrįžtamus sprendimus.

Tikriausiai turite draugų ir šeimą, kuriais galite pasikliauti ir visada tikėtis palaikymo ir patarimo. Tačiau kalbėjimas su psichologu, kuris yra profesionaliai tam paruoštas, kad padėtų Jums šiuo sunkiu metu, gali būti didžiulė parama. Psichologas padės Jums nuspręsti, ar skyrybos tikrai yra tinkamas ir pats geriausias pasirinkimas šiuo gyvenimo etapu.

Gaukite reikiamos pagalbos skyrybų metu

Net gi, jeigu Jūs ir Jūsų sutuoktinis nusprendėte, kad skyrybos yra faktiškai geriausias pasirinkimas, atsiras daugybė papildomų dalykų, kuriuos turėsite apgalvoti.

Daugeliui moterų skyrybos yra skaudžiausias gyvenimo įvykis, su kokiu jos kada nors buvo susidūrusios. Kitos labai pergyveną laikotarpį, kuris veda link skyrybų.

Nors skyrybos paprastai yra kiekvienam savitos, tačiau daugelis žmonių paprastai patiria virtinę emocijų, vilčių ir nusivylimų. O procesas gali būti ilgas ir sudėtingas. Ankstyva psichologo pagalba gali palengvinti šiuos jausmus ir padėti lengviau kovoti su tuo ateityje.

Tai ne tik svarbus laikas išlieti savo emocijas ir susikaupusius jausmus, bet taip pat šis laikas svarbus lemiamiems patarimams iš žmogaus, kuris galbūt pats tai patyrė, arba padėjo kitiems žmonėms susidoroti su šiomis problemomis. Geras psichologas gali Jums padėti atrasti naująjį save ir judėti tolyn.

Rūpinimasis Jumis skyrybų metu

Dėl visų esamų sunkumų, lengva pamiršti rūpintis savimi tiek skyrybų metu, tiek ir po jų. Atminkite, kad Jumis taip pat reikia pasirūpinti.

Skyrybos gali būti labai neramus laikotarpis. Depresija, pyktis ir kaltės jausmas yra įprasti jausmai. Psichologas gali padėti Jums greičiau atsigauti, būti labiau prisitaikančiam prie situacijos, ir išlikti stipriu žmogumi.

Niekas nesitiki, kad išliksite pozityvūs. Tokioje situacijoje yra tikrų ir sudėtingų dalykų, kuriuos reikia spręsti. Tačiau visada yra galimybė atsigauti ir judėti pirmyn link savo naujojo gyvenimo.

Skausmas ir sunkumai nesibaigs su skyrybomis

Daugelis žmonių galvoja, kad skyrybos gali išspręsti visas problemas. Realybė yra tokia, jog, kol mes tikimės, kad tai kažkaip išsispręs, tikėtina, kad atsiras dar daugiau kitų sunkumų, su kai kuriomis iš jų Jūs galite nežinoti, kaip kovoti.

Tai gali būti:

  • Buvimas vieniša mama
  • Vaikų globos dalijimasis
  • Pasimatymai su kitu žmogumi po skyrybų

Psichologas duos emocinės paramos, kad bet kuris asmuo galėtų efektyviai tvarkyti šiuos sunkumus. Jis Jums padės sukurti naują planą ir suteiks visas priemones ir metodus, kurių prireiks sprendžiant naujas problemas ateityje.

Atminkite, skyrybų psichologas padės ne tik skyrybų metu, bet ir po jų. Šis profesionalas yra atitinkamai apmokytas spręsti žmonių problemas ir padėti įveikti gyvenimo sunkumus, bei judėti tolyn šiuo sunkiu periodu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.