Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip palengvinti situaciją, jei jums vykdomas skolų išieškojimas?

Visiems žinomas posakis „skola – ne žaizda, neužgis” – tai ne tik skambi metafora. Deja, net ir tai žinodami, dėl įvairių priežasčių kartais nesusitvarkome su savo skolų  našta. Tuomet net ir praėjus nemažai laiko sulaukiame pasekmių. Tokiais atvejais neišvengiamas tampa skolų išieškojimas. Manote jau niekaip negalite pagerinti situacijos, jei antstolis ar skolų išieškojimo bendrovė kas mėnesį išskaičiuoja dalį jūsų pajamų? Anaiptol! Galbūt jums padės paprasti ir praktiški patarimai, kad skolu isieskojimas būtų lengvesnis.

  • Ieškokite galimybių papildomoms pajamoms

Savaime suprantama, kad ši situacija nesmagi jau vien dėl to, kad jums lieka mažiau pajamų pragyvenimui ir asmeninėms reikmėms. Bet nepamirškite, kad pajamos yra uždirbamos ir priklauso tik nuo jūsų. Pagalvokite, kaip galėtumėte pagerinti savo materialinę situaciją. Galbūt laisvu laiku galite imtis papildomo uždarbio būdo? O gal verta apsvarstyti galimybę keisti darbą į geriau apmokamą?

  • Būkite suinteresuoti, kad skolų išieškojimas baigtųsi kuo greičiau

Kuo greičiau grąžinsite visą skolą, tuo greičiau galėsi grįžti į laisvą nuo skolų gyvenimą. Tad šioje situacijoje pyktis ant antstolio ar skolų išieškojimo bendrovės tikrai nepadės. Verčiau pagalvokite, ką galite padaryti, kad šis procesų greičiau baigtųsi. Turėdami galimybę sumokėti papildomą įmoką skolos dengimui, informuokite apie tai antstolį. Taip pat apsvarstykite ir kitus variantus. Galbūt turite nenaudojamos žemės lopinėlį, kurį pardavę galite padengti visą skolą? Jei suprasite, kad skolų išieškojimas yra jūsų atsakomybė ir stengsitės su ja susitvarkyti galbūt rasite išeitį, apie kurią anksčiau net nepagalvojote.

  • Kontaktuokite su antstoliu ar skolų išieškojimo įmone

Tokie veiksmai, kaip atsakomybės vengimas ar netgi konfliktavimas su asmeniu, kuriam paskirtas vykdyti teisėtas skolų išieškojimas yra pats blogiausias variantas. Juk tas žmogus tik atlieka savo darbą, o skolos, kurias reikia grąžinti yra jūsų asmeninės. Tad verčiau iškilus kokiems nors nesklandumams bendraukite ir ieškokite kompromisų. Žinoma, antstolių ir skolų išieškojimo bendrovių vykdomas skolų išieškojimas paremtas įstatymų laikymusi, tačiau radus bendrą kalbą ir parodžius iniciatyvą, kartais netgi galima šiek tiek pakoreguoti skolos išieškojimo tvarką sau naudinga linkme.

O svarbiausia – nepulkite į neviltį ir atsiminkite, kad šis sudėtingas laikotarpis yra laikinas, o ateityje šie išbandymai galbūt netgi atneš naudos priimant kitus su finansiniais įsipareigojimais susijusius sprendimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.