Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip rinktis papuošalus ir atrodyti pritrenkenčiai?

Tinkami papuošalai gali pabrėžti jūsų stilių, atrodyti puikiai ir jaustis nuostabiai. Kita vertus, netinkami papuošalai, priklausomai nuo to, su kuo juos derinate, gali priversti jus atrodyti gremėzdiškai ir nepatogiai.

Dabar daugiau žmonių turi papuošalų nei bet kada anksčiau. Nacionalinės mažmeninės prekybos federacijos duomenimis, per 2019 m. Valentino dieną vien papuošalams buvo išleista daugiau nei 3,9 mlrd. USD.

Keli patarimai, kaip išsirinkti geriausius papuošalus savo aprangai

Pasirinktų papuošalų dydis turi atitikti jūsų aprangą. Labai mažus papuošalus gali užgožti jūsų apranga, o tai gali nugalėti priežastį, dėl kurios juos nešiojote. Kita vertus, labai dideli papuošalai gali atrodyti gremėzdiškai.

Maži ir paprasti papuošalai dera prie raštuotų ir judrių drabužių. Tokiu atveju puikiai tiks auskarai su deimantais ar su smeigtukais ir maži perlų vėriniai. Dideli papuošalai dera prie paprastos aprangos.

Jei dėvite paprastą palaidinę ir dėvite džinsines kelnes, prie jų galite priderinti storas apyrankes ar vėrinius su antkrūtiniais. Tačiau jei norite sukurti konservatyvų ar formalų vaizdą, prie nedidelių ir nesudėtingų papuošalų galite priderinti paprastų vienspalvių apdarų.

Spalva yra vienodai svarbi renkantis papuošalus, nebent norite atrodyti kaip vaivorykštė. Prie visų aprangų tinka auksiniai ir sidabriniai papuošalai, taip pat neutralios spalvos juoda, balta ir pilka. Jei norite kitų spalvų, naudokite spalvų ratą. Rinkitės papuošalus iš tos pačios spalvų šeimos kaip ir jūsų apranga, pavyzdžiui, žalią ir geltonai žalią. Taip pat galite pasirinkti viena kitai priešingas spalvas ant rato, pavyzdžiui, žalią ir violetinę.

Nors spalvoti papuošalai atrodo puikiai, daugiau nei dviejų spalvų papuošalai gali atrodyti užimti ir neatitikti jūsų aprangos.

Jūsų stilius lemia, kokius papuošalus pasirinksite. Jame nustatomos priedų naudojimo taisyklės. Nuo jūsų aprangos dizaino ir progos taip pat priklausys, kokius aksesuarus išsirinksite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.