Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kam aktualiausios pažintys internete

online-datingPažintys internetu sukelia įvairių emocijų: vieniems tai puikus, neįpareigojantis laisvalaikio užsiėmimas, kitiems – siekis sukurti ilgalaikius santykius, noras rasti draugų ar trumpalaikių pažinčių. Pasitaiko ir tokių, kuriems tokio pobūdžio pažintys asocijuojasi su apgavystėmis ar net kriminalais. Kas dažniausiai ieško pažinčių internetinėje erdvėje?

Visų pirma, internetinė erdvė suteikia laisvę pasislėpti ir neteikti apie save jokių duomenų arba pateikti melagingą, išgalvotą informaciją, todėl didžiausio populiarumo sulaukia trumpalaikės pažintys, susitikimai. Ypač tokio turinio žinučių sulaukia merginos, joms atvirai arba užuominomis siūlomi trumpalaikiai susitikimai, slapti romanai. Todėl, ieškant rimtų pažinčių, reikėtų išmokti nekreipti dėmesio į tokio turinio žinutes, nebent, ieškoma to paties.

Kita dažna pažinčių ieškotojų grupė – jaunimas, tiksliau, moksleiviai ar studentai, kuriems pažintys tėra linksmas laisvalaikio praleidimas. Nereikia tikėtis, jog jauni žmonės rašys romantiškus laiškus ir sieks ilgalaikių draugysčių. Dažniausiai jiems tai tik pramoga, o sukurta anketa naudojasi ne vienas, o keli asmenys. Be abejo, pasitaiko ir rimtų jaunuolių, tačiau tokių nedaug.
Žmonės, kuriems iš tiesų aktuali ilgalaikė draugystė, paprastai, elgiasi atsakingiau – talpina asmenines nuotraukas, pateikia įdomius, asmenybę atitinkančius aprašymus.

Pažintys internete domina įvairaus amžiaus, tautybės žmones, kuriuos vienija skirtingas požiūris, pomėgiai ir kita veikla. Ar įmanoma rasti artimą sielą pažinčių svetainėje? Į šį klausimą galima sulaukti įvairių atsakymų. Vieni nusivilia tokio pobūdžio pažintimis, kiti randa gerų draugų ar net gyvenimo palydovų, su kuriais kuria ilgalaikius, rimtus santykius.

Tai priklauso ne tik nuo pačio pažinčių ieškotojo, tačiau ir nuo internetinės svetainės, kurioje registruojamasi. Kai kurios iš karto apibrėžia savo turinį, pavyzdžiui, jog pažintys tik trumpalaikės, kitos suteikia didesnę laisvę rinktis ir padeda rasti ne tik mylimuosius, tačiau ir draugus ar susirašinėjimo bičiulius.

Ieškant pažinčių internete, svarbu susidėlioti prioritetus, pasirinkti tinkamą svetainę ir nusiteikti, jog ne visi gaunami laiškai bus malonūs. Kita vertus, tokios pažintys neįpareigoja ir žmogus pats sprendžia ar tęsti susirašinėjimą, ar perkelti bendravimą į realią erdvę, ar jį tuoj pat nutraukti.

Nepaisant to, jog pažinčių ieško įvairūs žmonės, galima išgirsti daugybę istorijų, kada žmonių, radusių partnerį internete, gyvenimai susiklostė puikiai. Na, o jei ir nepavyko pažinčių perkelti į realią erdvę, visuomet galima bičiuliautis susirašinėjant ir tokiu būdu praskaidrinti kasdienybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.