Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Norite keliauti baidarėmis? Turėtumėte žinoti šiuos dalykus

Plaukioti baidarėmis gali būti labai smagu, tačiau reikia turėti omenyje, kad yra keli specifiniai dalykai, kuriuos reiktų žinoti apie šią pramogą. Patarimai keliaujantiems baidarėmis yra skirti užtikrinti, kad jūsų kelionė bus smagi ir įdomi. Todėl tikrai vertėtų apie tai pagalvoti ir dar kartą pasitikrinti, ar ruošdamiesi į kelionę viską pasiėmėte.

baidaresbaidares3

 

 

 

 

Apsisaugokite nuo vabzdžių. Be abejo, vasarą ant vandens jus gali pulti vabzdžiai, tad tikrai svarbu nusipirkti specialių priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo nuolat puolančių musyčių ir kitų skraidančių bei jums ramybės neduodančių padarų.

Jeigu plaukiate baidarėmis vasarą, tuomet dar vienas galvos skausmas tiesiogine to žodžio prasme gali būti saulė – jeigu per ilgai būsite ant vandens kai saulė yra labai aktyvi, tuomet turbūt nei nepastebėsite, kaip staiga atsiras nemalonus galvos svaigulys. Taigi, galvos apdangalas yra tikrai būtinas dalykas, kad jūsų kelionė ant vandens būtų saugi.

Be abejo, patarimai plaukiantiems baidarėmis taip pat rekomenduoja įsigyti saulės nuo kremo, kadangi ant vandens saulė itin greitai kaitina kūną.

Be abejo, jūs nenorite, kad kitą rytą visas kūnas skaudėtų, tad iš anksto apie tai pagalvokite ir įsigykite kokybiško kremo nuo saulės. Be abejo, dar vienas puikus patarimas tiems, kurie renkasi plaukti gana ilgas distancijas su baidarėmis – pasiimkite su savimi ir žemėlapį. Jis padės išvengti daug neaiškių situacijų, taip pat jūs visada žinosite kur esate ir jūsų kelionės organizatoriams bus lengviau jus surasti ir nuvežti į stovyklą, jeigu keliaujate daugiau nei vieną dieną.

O tiems, kas nori su savimi pasiimti fotoaparatą, kad nepraleistų pačių gražiausių kelionės akimirkų ir pavyktų jas užfiksuoti, patarimai keliaujantiems baidarėmis rekomenduoja fotoaparatą įsidėti į puslitrinį stiklainį ir sandariai užsukti. Padėjus jį ant baidarės dugno, bus pakankamai saugu, tad net jeigu ir visa baidarė apsiverstų, jūsų elektroniniam prietaisui tikrai nieko blogo nenutiktų. Pasinaudokite šiais patarimais ir keliaukite saugiai ir linksmai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.