Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kas padės išsirinkti stilingą kilimą?

Kiekvieno namuose yra baldų, tačiau vien jų neužtenka sukurti gražiai erdvei, reikia ir puošybos elementų. Patrauklūs kilimėliai ir kilimai tampa svarbia mūsų interjero dalimi: įsigiję mylime pasirinktą stilių ir jo švelnumą, tačiau jei tenka ieškoti naujų akcentų, susiduriame su daugybe problemų. Kilimėlių, skirtų svetainėms, vaikų kambariams ar kitoms namų erdvėms, įvairovė stebina – tik žinant kai kurias jų funkcijas galima priimti absoliučiai pagrįstą sprendimą.

Kvadratiniai, stačiakampiai, apvalūs kilimai: kokie jų privalumai?

Kilimą išsirinkti gali būti sunku, tačiau forma ir baldai kambaryje tai padaryti padės. Nors šis niuansas gali pasirodyti menka smulkmena, nedarykite skubotų išvadų: pasirinkta forma turi didelės įtakos bendrai kambario erdvei, todėl svarbu suprasti, kaip kiekvienas iš jų paveiks jūsų namų aplinką. 

Stačiakampis kilimėlis. Šis interjero kilimas laikomas klasikiniu variantu ir yra kone populiariausias. Jų grožis ypač pastebimas atviro išplanavimo kambariuose, todėl toks kilimėlis svetainėje bus vienas tinkamiausių sprendimų. Formą galite priderinti prie paties kambario: jei stačiakampis šiek tiek „pailgėja“, naujas kilimas turi būti toks pat.

Apvalūs ir ovalūs kilimėliai. Apvalūs kilimėliai dažnai asocijuojasi su patogumu, tačiau tokie aksesuarai dažnai nestokoja linksmybių – dėl šių savybių šie gaminiai rekomenduojami tamsesnėms patalpoms ar tiesiog toms, kur norima sukurti gyvą atmosferą. Apvalus vaikiškas kilimėlis būtų vienas tinkamiausių variantų. Atkreipkite dėmesį, kad šis modernus kilimėlis gali vizualiai suteikti šiek tiek erdvesnį pojūtį, todėl nesuklysite pasirinkę juos mažesnėje erdvėje. Norint išlaikyti pusiausvyrą ir harmoniją, šiuos kilimėlius patartina derinti su tokios pat formos baldais.

Kvadratinis kilimas. Tokie kilimėliai geriausiai atrodys panašios formos patalpose: jei kambarys yra kvadratinis, neapsiriksite pasirinkę tokį patį kilimėlį. Juos galite derinti ir su baldais: jei turite kvadratinį stalą ar kėdę, po jais pasidėję tokios formos kilimėlį sukursite patogią ir malonią aplinką.

Kilimų spalvos ir stiliai

Tai paskutiniai, bet ne mažiau svarbūs aspektai tiems, kurie svajoja apie kilimą, kuris puikiai derėtų prie brangios aplinkos. Šio gaminio stilius geriausiai derinamas su bendru interjeru – jei kuriate šiuolaikišką atmosferą, rinkitės panašaus dizaino stilių, o jei namuose vyrauja nesenstanti klasika, į šį aprašymą turėtų patekti ir kilimėlis. Galite „žaisti“ su spalvų gama: tuomet turėtumėte nuspręsti, ar ieškote akį traukiančio akcento, ar norite, kad ši interjero detalė susilietų su aplinka. Atsižvelkite ir į praktinę pusę: šviesios spalvos kilimas šiek tiek praplės erdvę, o tamsus – sukurs šiltą aplinką ir pritrauks aplinkinių dėmesį. Ten, kur dažniausiai kaupiasi nešvarumai, verta rinktis labiau dryžuotus modelius – jie puikiai paslėps susikaupusius nešvarumus ar dulkes. Tai ypač praverčia renkantis kilimėlį vaikams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.