Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vilniaus kredito unija ir ką reikėtų žinoti apie skolinimąsi?

Šiomis dienomis pasiskolinti gali būti labai paprasta. Bent jau taip atrodys iš pirmo žvilgsnio. Ir iš tikrųjų, jeigu finansinė padėtis yra stabili, tuomet galima tikėtis norimos paskolos. Tačiau reikėtų žinoti, jog kredito bendrovės negali visiškai įvertinti kiekvieno galimybių grąžinti paskolą. Todėl tą turite padaryti savarankiškai. Kadangi reikia priprasti ir prie nuolatinių įmokų, kurioms teks paskirti dalį pajamų. Ir taip pat suprasti, jog yra kitų rizikų, kurias svarbu įvertinti. Kadangi dažnu atveju tai bus ilgametis įsipareigojimas. O gyvenime gali nutikti visko. Tiesa, apie visa tai galima pašnekėti ir su šioje srityje dirbančiais specialistais ir jie tikrai atsakys į rūpimus klausimus.

Kas bus svarbu perkant būstą?

Tokios paskolos yra vienos iš populiariausių. Kadangi būtent taip savo pirmuosius namus įsigyja didžioji dalis naujakurių. Todėl ir toks skolinimasis jau pakankamai įprastas. Nors Vilniaus kredito unija šias paskolas suteikia gana paprastai, tačiau reikia pakankamų pajamų, jog galėtumėte sumokėti mėnesines įmokas ir dar liktų pragyvenimui. Taip pat gali prireikti ir pradinio įnašo, kuris privalo būti ne mažesnis nei penkiolika procentų bendros būsto vertės. Ir būtent nuo to reikėtų pradėti svajojant apie naujus namus. Aišku, visa kita, pavyzdžiui, paskolos trukmę ir jos tipą galima rinktis savarankiškai atsižvelgiant į asmeninius poreikius.

Kodėl verta skolintis?

Kartais gali atrodyti, jog geresnis variantas būtų taupyti. Aišku, jeigu reikalinga suma nėra tokia didelė, tai galbūt tikrai neverta skolintis. Tačiau kitu atveju reikėtų rimtai apsvarstyti tokią galimybę. Todėl ne atsitiktinai Vilniaus kredito unija bei kiti bankai ir kreditoriai siūlo pačias įvairiausias paskolas. Nors jas grąžinant reikia sumokėti ir palūkanas, kas reiškia papildomas išlaidas. Tačiau paskaičiavus bei įvertinus infliaciją bei nuolatinį brangimą, pastebėsime, jog skolinimasis yra žymiai ekonomiškesnis variantas. Kadangi taupant pinigai nuolat nuvertėja, todėl per keliasdešimt metų gali taip ir nepavykti sukaupti reikiamos sumos. O tuo tarpu pasiskolinus galima iškart realizuoti pinigus bei taip patenkinti savo poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.