Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kasdieniai ir proginiai bodžiukai

Dažnai mamos pasakoja, jog mažiausias namų gyventojas turi daugiausiai daiktų. Posakis, jog vaikai greitai auga greičiausiai atsirado iš pastebėjimo, kaip dažnai tenka keisti mažojo rūbelius, nes šis, atrodo, auga lyg ant mielių. Kasdien keičiasi jo formos, todėl mažylio garderobą tenka atnaujinti kone kas mėnesį. Populiariausias ir universaliausias mažylio drabužis – bodžiukai. Tai rūbeliai, kuriuos tiek ką tik gimę kūdikėliai, tiek paūgėję vaikeliai dėvi kasdien. Todėl mažojo drabužių spintoje būtent bodžiukai užima garbingiausią ir didžiausią vietą.

Apatiniam nešiojimui

Pirmuosius gyvenimo mėnesius vaikučiams dedami bodžiukai kaip apatinis rūbelis, kad šie nesušaltų ir nesusirgtų.  Tai ypač patogūs švelnūs ir ploni smėlinukai kūdikiams, kurie apačioje atsisega, kad būtų patogu pakeisti sauskelnes. Dažniausiai mažiesiems parduodami tokie rūbeliai būna siūvami iš itin kokybiškos medžiagos ir pačių įvairiausių dydžių. Renkant bodžiuką mažajam svarbu atkreipti dėmesį, kokio ūgio yra vaikelis, o ne tik pasikliauti etiketėje nurodytais patarimais. Mat ne visi kūdikiai auga vienodai, todėl net jei Jūsų kūdikėliui dar tik du mėnesiai, jam gali puikiai tikti bodžiukas, kuris skirtas ir vyresniems vaikučiams.

Viršutiniai drabužiai

Smėlinukai ilgomis rankovėmis gali puikiai tikti viršutiniam nešiojimui. Tai puikus drabužėlis vaikui būnant namuose, kuomet jo nereikia daug prirengti, tačiau naudinga pasirūpinti, kad vaikas nesušaltų. Dažniausiai šie bodžiukai būna kiek šiltesni, gali būti su kaklu, rankovėmis ir net kojinėmis. Kiek vyresniems vaikams tokio tiko bodžiukai ilgomis rankovėmis dažniausiai padabinami įvairiais paveiksliukais, kad tiktų ir patiktų mažajam žmogeliukui.

Puiki dovana

Drabužiai kūdikiams dažnai yra puiki ir naudinga dovana, keliaujant į svečius ar gražių švenčių proga. Kasdien nešiojami šliaužtinukai yra vertinami ir tikrai reikalingi. Jei norite nustebinti giminaičius ar artimuosius, turinčius mažųjų atžalų, galite rinktis šliaužtinukus kaip tikrai puikią dovaną. Tam tinka iš tiesų kokybiški ir spalvingi šliaužtinukai, kurių gausu įvairiose vaikiškų drabužių parduotuvėse. Kūdikiams puikiai tinka įvairūs bodžiukų rinkiniai. Vienoje pakuotėje supakuoti keli šliaužtinukai ne tik papildys vaikelio garderobą, bet ir palengvins tėvelių rūpestį, kuomet beveik kas mėnesį tenka pirkti naujų rūbelių mažyliui.

Gana dažnai bodžiukus mėgstama dovanoti ne tik naujagimiams, bet ir kiek vyresniems vaikams. Itin puošnūs ir kokybiški bodžiukai dovanojami ir per svarbią vaiko gyvenimo dieną – krikštynas. Dažniausiai tokią dovaną renkasi krikšto tėvai, kuriems tenka tradicinė pareiga – krikštynų rytą aprengti mažąjį šventės kaltininką. Šiai progai ypač tinka dailūs šviesių spalvų šliaužtinukai, papuošti kaspinėliais, įvairiais ornamentais ar siuviniais. Šauniai atrodo tokiai progai specialiai užsakyti šliaužtinukai su mažylio vardu ir dailiu paveikslėliu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.