Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Verslo reklama efektyviau

reklamele.lt

Interneto puslapių galimybės yra beribės. Galima pateikti toną informacijos apie save ir savo paslaugas. Galima pateikti tik esminę informaciją – pasirinkimo laisvė yr didžiulė. Bet ką daryti, kai to puslapio niekas neranda? Kur tada reklamuotis? Atsakymas – specifiniuose verslo kataloguose.

Verslo katalogas yra savotiška vieta internete, kurioje pagal veiklos rūšis yra sugrupuojamos užsiregistravusios įmonės. Tai itin naudinga siekiant pasirinkti ne iš vienos įmonės, bet iš kelių, teikiančių tokias pačias paslaugas. Žinoma, norint išsiskirti reikia tinkamai savo verslą pristatyti.

Kaip atrodo katalogas? Tai kategorijos, įmonės pagrindiniai kontaktai ir papildoma įmonės informacija. Įmonės kontaktai dažniausiai yra el. pašto adresas, telefonas, įmonės kodas ir kiti rekvizitai. Papildoma informacija yra jau tas įdomusis momentas, nes čia galima pateikti komercinius pasiūlymus, paslaugų aprašymus, nuolaidų ar akcijų skelbimus ir pan. Puikus tokio verslo katalogo pavyzdys – Reklamele.lt. Tai naujas verslo katalogas, kurio tikslas – padėti reklamuotis įmonėms, paskleisti apie save kuo daugiau informacijos, gauti naudos SEO srityje (nes įdedama normali „dofollow“ nuoroda į puslapį), populiarinti savo paslaugas ir prekės ženklą.

reklamele.lt

Tokių katalogų Lietuvoje yra ne vienas. Galima nesunkiai suskaičiuoti bent 10-20 tokių puslapių. Tiesa, kai kuriuose papildoma informacija yra mokama, nes tai jau pardavimus skatinanti informacija, o už komerciją reikia mokėti. Reklamele.lt kol kas yra visiškai nemokamas verslo katalogas, siūlantis ne tik informacijos, bet ir tam tikro viešinimo paslaugą.

Tokiuose verslo kataloguose verta užsiregistruoti ne tik dėl to, kad čia lankosi tikslinė auditorija, ar gaunama vertinga atgalinė nuoroda, bet ir dėl to, kad tokie portalai labai daug investuoja į vartotojų srauto pritraukimą. Taigi, pusė darbo būna padaryta atvedant daugiau žmonių, o kita pusė priklauso verslo reklamuotojams tiesiogiai.

Verslo katalogai dar vadinami „geltonaisiais puslapiais“ nuo tų laikų, kai pagrindinis būdas reklamuotis buvo storas popierinis katalogas su 1000 plonyčių geltonų puslapių. Jame buvo talpinami tiek baziniai kontaktiniai duomenys, tiek spalvotos ir įmantrios reklamos, už kurias buvo mokama tūkstančiai litų. Susirasti informaciją šiame kataloge užimdavo kelis kartus daugiau, nei dabar naudojantis Google ar vietine puslapio pasieška. Taigi, šis įrankis prisideda ir prie valdymo efektyvumo.

Jei esate naujas verslas ir ne pro šalį keletas naujų klientų, pasvarstykite, ar tikrai verta ir skirkite pora valandų laiko informacijai supildyti kataloge.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.