Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kokias pakavimo prekes galima pasirinkti?

kurjerio vokai

kurjerio vokai

Siųsti siuntas šiuo metu yra itin paklausu. Siunčia jau ne tik tie, kurie nori pasveikinti brangų žmogų, kuris gyvena toliau, ar palepinti draugus ir giminaičius užsienyje. Siuntas siunčia šiomis dienomis net ir tie, kurie parduoda senus drabužius internetu ar bando uždirbti kitu būdu. Siuntų siuntimas kainuoja, pakavimo prekės taip pat. Todėl labai svarbu pasirinkti prekes, kurios kainuoja pigiau, jog būtų galima sutaupyti. Pigiau ne visada reiškia prasčiau. Galima tiesiog įsigyti paprastesnes pakavimo prekes. Kai kurios pakavimo prekės kainuoja brangiau, kitos – pigiau. Dažnai tai ne dėl prekių patvarumo ar dizaino, o dėl dydžio. Norite sutaupyti? Pasirinkite mažesnį dydį. Kurjeriniai vokai gali būti įvairių dydžių. Pasitaiko, jog žmonės pasirenka didžiausią dydį, nors jo tikrai neprireikia. Pakavimo medžiagos yra ne pigios, todėl svarbu pirkti taupiai. Siuntinių maišeliai taip pat gali būti įvairių dydžių. Norite įsigyti pigiau? Pasirinkite mažesnį. Tačiau būtinai turėkite omenyje, jog dydis turi atitikti siuntinio dydį. Jei siunčiate siuntą, pasirūpinkite, jog ji būtų siunčiama saugiai. Sugrūsta siunta gali labai greitai plyšti ir tokiu atveju siuntinys gali nukentėti. Jei norite, jog siuntos būtų siunčiamos saugiai, pasirūpinkite, jog būtų gerai supakuotos. Kita prekė, kurios gali prireikti, lipni juosta. Dažnai daroma klaida yra jos nenaudojimas. Taip, siuntos gali būti užklijuotos ir be juostos, tačiau verta apsidrausti ir siųsti siuntą saugiai. Jei norite, jog siuntos būtų gerai supakuotos, pasirinkite patvarias medžiagas, tačiau nebūtinai brangias.

Kiek kainuoja kurjeriniai vokai?

Jei norite siųsti mažą siuntinį, dėžutės paštomatams Jums tikrai nebūtini, užteks tik kurjerinio maišelio. Verta pagalvoti, jog pakavimo prekės yra ne visada pigios, todėl perkant verta taupyti. Kurjeriniai vokai yra pigesni nei kartoninės dėžės, todėl, jei Jums užtenka tik kurjerinio voko, įsigykite jį. Toks vokas gali kainuoti vos kelioliką centų, tačiau pasitaiko, jog kainuoja ir brangiau. Kainuoti brangiau gali išskirtiniais atvejais, kai yra pasirenkami spalvoti kurjeriniai vokai. Jei norite sutaupyti, pasirinkite paprastesnį voką. Kurjeriniai vokai gali būti įvairių dydžių, todėl pirkdami būtinai pagalvokite, kuris geriausiai tiks Jūsų siuntiniui. Jei yra galimybė, išmatuokite siuntinį ir tuomet pasirinkite voką. Nepamirškite, jog norint saugiai siųsti voką, verta pasirinkti ne tik voką, bet ir lipnią juostą. Ji užklijuos voką ir būsite tikras, jog vokas bus praplėstas tik tuomet, kai pasieks nurodytą adresą.

Kiek kainuoja siuntimas?

Jei Jums reikalingos pakavimo medžiagos, greičiausiai norėsite siųsti voką ar siuntinį. Siuntimas gali kainuoti įvairiai. Tai priklauso nuo siuntinio svorio ir pasirinkto adreso. Akivaizdu, jog siųsti Lietuvoje gyvenančiam asmeniui yra gerokai pigiau nei siųsti į užsienį. Jei norite sutaupyti, pasirūpinkite, jog siuntinys būtų kuo lengvesnis. Tokiu atveju Jums reikės mokėti mažiau už siuntinio svorį. Svarbu netaupyti ir registruoti siuntą. Neregistruota siunta gali nepasiekti nurodyto adreso.

1 thought on “Kokias pakavimo prekes galima pasirinkti?

  1. aišku žiūrint ką siųsi, aš kai per kokį vintedą pardavinėju rūbus, tai susuku į kokį maišiuką, arba jei turiu voką, pakuoju „prabangiau”. bet šiaip kai įmonės siunčia, tai labiau jaučiuosi gavusi vertingą daiktą, kai jis yra dėžutėje..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.