Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kokius Prancūzijos miestus būtina aplankyti?

paryžius

paryžius
Ketinate keliauti į Prancūziją? Puiku. Tam ir yra skirtas šis straipsnis, kadangi jame aptarsime miestus, kuriuos tiesiog būtina aplankyti.

Sostinė Paryžius – vienas įspūdingiausių miestų Europoje

Prancūzijos sostinė Paryžius yra ne tik Prancūzijos, bet ir visos Europos pasididžiavimas. Meilės miestu vadinamas Paryžius tikrai turi ką pasiūlyti turistams.

Žinoma, pradėti reikėtų nuo Eifelio bokšto, kuris yra tapęs tikra miesto vizitine kortele. Taip pat Paryžiuje privalu aplankyti Luvro muziejų, Katedrą ir žinoma Mulenružą.

Paryžius dar vadinamas baltuoju miestu, kadangi iš aukštos perspektyvos, praktiškai visas miestas yra baltas. Tačiau mieste taip pat netrūksta ir žalių erdvių – parkų ir poilsio vietų.

Kerinti žydroji pakrantė

Turbūt visi esate girdėję apie žydrąja pakrantę, kurios krantus skalauja nuostabioji Viduržemio jūra. Ten įsikūrę tokie miestai kaip Nica, Kanai, Saint Tropezas bei Marselis.

Šiuose kraštuose išvysite išskirtinį jūros krantą – jis padengtas akmenimis, o būtent todėl ir yra vadinamas žydrąja pakrantė.

Tarp šių miestų taip pat galima paminėti ir Monaką. Tai faktiškai yra atskira valstybė visai šalia Prancūzijos, tačiau taip pat patenka į žydrąją pakrantę. Monakas jums gali pasiūlyti garsiausius Europos kazino. Tai tarsi Senojo žemyno Las Vegasas, kuris garsėja lošimų automatais, pokerio stalais ir kitomis pramogomis.

Būtina pamatyti Luaros slėnį

Dar viena vieta, su kuria derėtų susipažinti viešint Prancūzijoje – Luaros slėnis. Jis išsidėstęs 280 kliometrų zonoje šalia Luaros pusės centrinėje Prancūzijos dalyje.

Šiame slėnyje yra apstu kultūriškai ir istoriškai svarbios architektūros, o būtent dėl jos ši vietovė yra gavusi pasaulio kultūros paveldo statusą. Tad, jeigu norite iš lėto pasimėgauti architektūra ir nuostabia gamta, tuomet jums tikrai derėtų apsivarstyti galimybę aplankyti Luaros slėnį.

Normandijos pakrantė

Istorijos fanatikams būtina nuvykti į Normandiją. Vietą, kuri puikiai byloja apie antrojo pasaulinio karo žiaurumą. Istorijos fanatikai mielai keliauja Prancūzijos keliu Nr. D514. Ties juo yra išlikę daugybė žiaurias dienas menančių vietovių –  kaimelių, muziejų, kovos laukų ir memorialinių paminklų.

Itin lankoma vieta Normandijoje – istorinės amerikiečių karių kapinės. Jose palaidota daugiau nei devyni tūkstančiai sąjungininkų karių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.