Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kokie yra pirmieji žingsniai steigiant įmonę?

pirmi žingsniai kuriant savo verslą

pirmi žingsniai kuriant savo versląNorint pradėti savo verslą, labai svarbu žinoti, kokios konkrečios įmonės jums reikia. Yra skirtingų įmonių tipų, iš kurių turėsite pasirinkti jums labiausiai reikalingą. Pavyzdžiui, mažoji bendrija yra kuriama tada, kai visi bendrovės nariai yra fiziniai asmenys – tokioje bendrovėje nebūna daugiau kai dešimties žmonių.

Kalbant apie UAB ir viešąją įstaigą, įmonės yra kuriamos panašiu principu: reikia pagaminti įmonės antspaudą, atidaryti banko sąskaitą, įdarbinti direktorių. Žinoma, reikia užsiregistruoti ir registrų centre, taip pat užsiregistruoti kaip PVM mokėtoju. Yra tikrai nemažai procesų, kurie turi būti atlikti, norint įkurti savo įmonę. Bet kuriai įmonei yra taip pat reikalingas ir registracijos adresas, pagal kurį registrų centras jums suteiks unikalų numerį – tai yra labai svarbu, kad visi jūsų įmonės dokumentai būtų tvarkingi.

Galite viską atlikti greičiau

Savaime suprantama, kelias nėra toks lengvas, tad jeigu neturite daug patirties šioje srityje, galbūt geriau būtų pasikonsultuoti su profesionalais. Dabar Lietuvoje yra tikrai labai sėkmingų įmones padedančių registruoti specialistų, kurie jums gali suteikti net gi visiškai nemokamą konsultaciją.

Jeigu patys imsitės UAB steigimo, tuomet galimas daiktas, kad užtruksite gerą savaitę, ir tai tik tokiu atveju, jeigu viskas eisis sklandžiai. O jeigu pasinaudosite profesionalų paslaugomis, tuomet tą patį gausite per vieną darbo dieną – jums bus pagamintas ir reikalingas antspaudas, taip pat jūsų įmonė bus užregistruota jūsų pasirinktu vardu ir bus galima pradėti registraciją registrų centre. Labai svarbūs procesai yra ir įstatinio kapitalo formavimas, be kurio nei viena įmonė negali pradėti savo darbo, taip pat ir kaupiamosios banko sąskaitos atidarymas. Atstovavimas notare gali reikalauti nemažai teisinių žinių, tad kur kas geriau tai patikėti imoniu-steigimas.eu profesionalams, negu patiems mėginti viską išsiaiškinti patiems – taip sutaupysite ir daug laiko, ir daug pinigų.

UAB steigimas gali būti atliekamas tiesiog internetu, tačiau gali būti ir notaro biure. Jeigu pasirinksite UAB steigimo paslaugą internetu, tuomet sutaupysite apie šimtą litų. Jums tokia paslauga turėtų kainuoti 899 Lt. Tai yra tikrai nedideli pinigai už tokias kokybiškas paslaugas, tuo labiau, kad jūsų partneriai apmokės visas steigimo išlaidas ir jums suteiks nemokamų konsultacijų ne tik įmonių steigimo klausimais, tačiau taip pat ir buhalterinės apskaitos vedimo niuansais, duos daug naudingų patarimų, kad jūsų verslas įgautų didesnį pagreitį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.