Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

nuotaka

Vestuves dažniausiai gerai atšvenčiame vieną kartą gyvenime. Kartais du, bet dažnai antras kartas jau nebebūna toks labai įspūdingas ir nuostabus, kaip pirmasis. Atsiminimai iš vestuvių lydi mus visą gyvenimą, o vestuvines nuotraukas mėgstame kabinti ant sienos net praėjus 20 metų. Dėl šios priežasties turime pasirūpinti, kad vestuvinės nuotraukos būtų profesionalios. Jas padaryti tokias gali tik profesionalūs vestuvių fotografai.

Kuo skiriasi profesionalus vestuvių fotografas nuo mėgėjo?

nuotakaSkirtumų yra keletas. Pabandysime pateikti esminius, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti ieškodami ir rinkdamiesi vestuvių fotografą savo pagrindinei šventei.

Vestuvių fotografas yra originalus. Iš kur žinoti, kad jis netradiciškai mąsto, kad ras įdomių vietų, kampų, kur nuotraukos atrodys įspūdingai ar net meniškai? Paprasčiausiai prašykite parodyti darbų pavyzdžius, pasikalbėkite, ką jis galėtų pasiūlyti, pastebėkite, kaip jis mąsto, kokių vestuvių šalininkas yra (tradicinių, šiuolaikiškų ar ekstravagantiškų).

Vestuvių fotografas yra brangus. Vestuvių fotografija kainuoja 2000-3000 litų, o po kurio laiko atiduodamos bent 50 pilnai retušuotų nuotraukų, o kitos – originalios. Jei vestuvių fotografas kainuoja iki 1000 litų, gali būti, kad jis nėra profesionalas, nori tik tokiu tapti. Tai, aišku, nėra labai blogai, tačiau rizikuojate, kad tai bus tikrai mėgėjiška vestuvių fotosesija. Kuo mažesnis atlygis, tuo mažesnė ir motyvacija – pabandykite palakstyti nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, ir suprasite, kad darbas yra sunkus…

Vestuvių fotografai paprastai yra apsirūpinę kokybiška įranga ir puikiai ja moka naudotis. Jei bent šiek tiek išmanote apie fotografiją, paklauskite ir apie įrangą ir pastebėkite, ar jis sugebės tinkamai paaiškinti, ką naudoja.

Vestuvių fotografai ne tik sugeba pagauti puikius kadrus, bet ir sužaisti su šviesa, taip pat retušuoti nuotraukas taip, kad iš karto galėtumėte jas dėti ant žurnalo viršelio. Čia vėl reiktų paprašyti pavyzdžių, pagal kuriuos galėsite įvertinti jų darbo kokybę.

Pageidautinas ir tam tikras charakteris, nes su šiuo žmogumi teks praleisti visą dieną. Jei jis draugiškas ir linksmas – bendrauti bus kur kas lengviau ir paprasčiau.

Vestuvių fotografai kartais tampa šventės gelbėtojais, jei kažkas nutinka ne taip. Turėkite tai omenyje ir tikėkitės pačio geriausio. Nors visada čia yra loterija – fotografuoja juk žmogus, kuris turi jausmus ir išgyvenimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.