Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Krav Maga – maksimali nauda besitreniruojančiajam

Sporto klubas „Tvirtoji uola“ kviečia į Krav Maga treniruotes. Krav Maga – tai savigynos ir kovos sistema, kurios pagrindinis tikslas yra greita savigyna ir priešininko neutralizavimas. Krav Maga skirta saugiai apsiginti nuo užpuoliko, išvengti sužeidimų ir pavojaus. XX amžiuje meistro Imi suformuota Krav Maga sistema turi ir kitų kovos menų elementų: čia naudojami tam tikri bokso, imtynių, muay thai, dziudo, karate ir kt. veiksmai.

Krav Maga technika, pradėta naudoti Izraelio armijoje, šiandien yra populiari savigynos sistema. Krav Maga technika šiuo metu yra naudojama JAV, Kanadoje, Lenkijoje, jos mokomi tiek policijos pareigūnai ir kariškiai, tiek žvalgybos darbuotojai ir, žinoma, civiliai.

Lietuvoje autentiškos Krav Maga technikos išmokti kviečia sporto klubas „Tvirtoji uola“. Šis klubas yra oficialus Krav Maga Haim Zut asociacijos narys. Izraelyje įsikūrusi asociacija yra viena iš labiausiai žinomų ir gerbiamų Krav Maga organizacijų, kurioje gerbiamos senosios kovos meno tradicijos ir treniruotėse siekiama aukštos kokybės. Rindamiesi treniruotes pas Krav Maga Haim Zut narius jūs būsite tikri, kad sporto klube išmoksite autentiškos ir saugios technikos, o kvalifikuotų trenerių pagalba padės minimalizuoti traumų riziką treniruočių metu.

Krav Maga treniruočių populiarumą paprastų žmonių tarpe lėmė šios technikos universalumas. Ji yra tinkama tiek vyrams, tiek moterims ir padeda įgyti įvairių naudingų įgūdžių.

Fizine prasme Krav Maga technika padeda išvengti pavojingų konfliktinių situacijų, netikėtai susidūrus su užpuoliku. Šiandieniniame pasaulyje, kai susiduriama su aplinkinių abejingumu, galite būti užpulti tiesiog gatvėje. Krav Maga treniruotės padės tokiose situacijose išvengti sužalojimų ar vagystės, neutralizuoti priešininką, pasinaudojant natūraliais kūno judesiais. Sporto klubas „Tvirtoji uola“ padės išmokti iš rikiuotės išvesti netgi stipresnį už jus priešininką, todėl galite neabejoti, kad savigynos įgūdžiai bus efektyvūs.

Krav Maga treniruotės kaip mokymas paremtas ir dvasiniu aspektu. Tvirtėjant kūnui, išmokus jį valdyti, kartu auga ir pasitikėjimas savimi, savo jėgomis, gebėjimas valdyti savo emocijas ir numalšinti stresą. Taigi, užuot sukėlus ar paskatinus konfliktines situacijas, jų bus išvengta. Krav Maga treniruočių metu išmokstama atsipalaiduoti, vertinti situaciją greitai ir efektyviai, pasirinkti tinkamiausią sprendimą.

Krav Maga technika yra tinkama ir vaikams. Treniruotės sporto klube padeda vaikams ugdyti motoriką, suvokti savo kūną ir pažinti jo procesus. Vaikai įgauna daugiau pasitikėjimo savimi, mokosi bendrauti, grupinių užsiėmimų metu susiranda draugų. Tai puikus ir sveikas laisvalaikio praleidimo būdas, kuris gali tapti vaiko hobiu, padėti spręsti jam mokykloje kylančias problemas. Krav Maga padeda įveikti stresą ir pasipriešinimą, norą kelti konfliktines situacijas, palengvina tėvų ir vaikų bendravimą kritiniu paauglystės laikotarpiu.

Krav Maga akcentuojamas greitis, paprastumas. Tačiau paprastumas šiuo atveju nereiškia, kad mokoma vos kelių paprastų veiksmų kombinacijų. Šiuo atveju paprastumas yra greita, veiksminga ataka realiai susidūrus su užpuoliku. Treniruočių metu mokoma daugybės veiksmų, sudaromos jų kombinacijos, modeliuojamos praktinės situacijos, šitaip lavinant tiek protą, tiek strateginį mąstymą, tiek ir praktinius įgūdžius. Tai reikalinga tam, kad nepasimestumėte stresinėje situacijoje, nes numatyti užpuoliko veiksmų neįmanoma. Krav Maga treniruočių metu suteikiama žinių, mokoma susidoroti su stresu, operatyviai įvertinti situaciją, sklandžiai atakuoti, veikti paprastai, greitai ir adekvačiai susiklosčiusiai situacijai ir užpuoliko veiksmams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.