Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kur keliauti nuvykus į Italiją?

kelionė į Italiją lėktuvu

kelionė į Italiją lėktuvuJeigu pakalbėtumėme su keletu italų, sužinotumėme, kad jie mėgsta atostogauti ir leisti laisvą laiką ne užsienyje, bet gimtinėje. Kodėl? Todėl, kad Italijoje gausu nuostabios architektūros, įspūdingo didžio kalnų, unikalių miestų ir dar daug visko kito, ko trumpai ir paprastai nupasakoti tiesiog neįmanoma. Tačiau paminėsime kelias vietas, kurios tarsi vizitinė Italijos kortelė gali geriausiai atspindėti visus Italijos kontrastus.

  1. Venecija. Ant vandens slūgsantis miestas, nuo pat senovės buvo išskirtinė Italijos vieta. Iki pat šių dienų vietiniai išlaikė senovinį susisiekimo būdą – vandeniu, mažomis valtelėmis, vietinių vadinamomis, gondolomis. Į šį miestą kasmet plūsta tūkstančiai turistų, o ypač jo romantišką aplinką ir subtilų grožį mėgsta įsimylėjėliai. Ne veltui, Venecija vadinama viena romantiškiausių vietų pasaulyje. Kelionė į Italiją lėktuvu taip pat gali būti planuojama tiesiai į Veneciją, kadangi šalia šio miesto yra oro uostas. Pačiame mieste rasite Piazza San Marco aikštę, nuostabaus grožio baziliką. Apskritai, Venecijoje gausu muziejų , bažnyčių, įvairių rūmų.
  1. Milanas. Išgirdus žodį Milanas prieš akis iškart išnyra milžiniška mados industrija, manekenės, garsiausių mados dizainerių namai. Iš tiesų, Milanas dabar laikomas vienu turtingiausių Europos miestų. Nors jame gausu prabangių parduotuvių, restoranų, čia galima rasti ir daugybę architektūros šedevrų. Čia susipina senovė ir šiuolaikiškumas: neoklasininiai Milano rūmai įkūnija praeities Italijos galybę, o keliasdešimties aukštų komerciniai pastatai – dabartį.
  1. Verona. Šiame Italijos mieste gimė „Romeo ir Džiuljetos“ istorija, gyva iki šių dienų. Iš tiesų, visa Italija tarsi alsuoja savotiška romantika, todėl šioje šalyje taip lengva įsimylėti. Ypač Veronoje. Be to, čia gausu romėnų laikų griuvėsių, senovinių tvirtovių, rūmų. Kitas dalykas, kurį dovanoja Veronos miestas yra daugybė ežerų, garsiausi jų: Gardos, Como bei Maggiore.
  1. Florencija. Arba miestas – menininkų meka. Vienas populiariausių regionų Italijoje, stūgsantis ant Toskanos kalvų. Kiekvienais metais Florencijoje lankosi šimtai turistų, kuriems įdomu Italijos kultūra, dailė, meno istorija, skulptūra. Čia gyveno ir kūrė tokie talentai, kaip Leonardo da Vinčis, Mikelandželas, Caravaggio. Tiems, kurių kelionė į Italiją lėktuvu suplanuota bent keletui dienų, vertėtų paskirti šiek tiek laiko Toskanos apylinkių apžiūrėjimui.
  1. Roma. Italijos sostinė. Tikras Italijos regionų mišinys, kuriame gausu visko. Ypatingai čia sužavės miesto veidas, ir didžiausi jo architektūrinio palikimo objektai: Trevi fontanas, Koliziejaus rūmai, Vatikanas, Panteonas, Forumas. Tad, jei dar svarstote, ar kelionė į Italiją lėktuvu verta dėmesio, net nesvarstykite apie tai daugiau.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.