Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Naujos komercinės patalpos Vilniuje, kiek jos kainuoja?

Tai labai priklauso nuo kiekvieno konkretaus atvejo. Tačiau šis klausimas bus aktualus tiek ieškantiems vietos savo veiklai, tiek ir paprasčiausiai norintiems investuoti į nekilnojamą turtą. Tuo labiau, kad paklausa šioje srityje pakankamai nemažai. Aišku, labiausiai tą lems patalpų dydis. Kuo jis didesnis, tuo atitinkamai ir galutinė kaina bus aukštesnė. Nors renkantis vertėtų labiau atkreipti dėmesį į kvadratinio metro kainą. Tai bus tikslesnis orientacinis dydis. Aišku, labai daug lemia ir vieta. Kuo arčiau centro ir kuo ji išskirtinesnė, tuo atitinkamai ir sumokėti reikės daugiau. Tad galima atrasti variantų tiek už keliasdešimt tūkstančių Eurų, tiek ir už kelis šimtus tūkstančių Eurų.

Kodėl tai gali būti gera bei saugi investicija?

Paskutiniu metu vis dažniau tenka išgirsti apie infliaciją bei nuvertėjančius pinigus. Tad natūralu, jog žmonės ieško būdų, kurie padėtų apsaugoti turimus finansus, o galbūt netgi iš jų ir uždirbti. Ir būtent tuomet dažniausiai atsigręžiama į nekilnojamą turtą. Nors neretai pasirenkami butai kaip investicijos variantas, tačiau naujos komercinės patalpos Vilniuje yra ne ką blogesnis, o gal netgi ir geresnis variantas. Kadangi jų poreikis ne ką mažesnis. Taip pat nuomos sutartys neretai sudaromos ilgam laikui, kas leidžia išvengi papildomų rūpesčių ir nuolat gauti pasyvias pajamas. O prie to pačio ir vertė tokio objekto nuolat didėja. Tad prireikus jį visuomet galima parduoti.

Ar apsimoka nuomotis vykdant veiklą?

Dažnu atveju pasirenkamas būtent toks variantas. Naujos komercinės patalpos Vilniuje veiklos pradžioje pareikalautų pakankamai didelių investicijų, kurių retas tikrai negalės skirti. Todėl nuoma tampa vienintele išeitimi. Taip pat kartais ir pasiūla šioje vietoje gali būti pakankamai ribota, norint kažką įsigyti. Nors toks variantas iš ekonominės pusės gal ir būtų geresnis pasirinkimas. Tačiau tai leidžia išvengti didelių investicijų ir su tuo susijusių rizikų. Kadangi nuoma nėra toks įpareigojantis variantas. Aišku, kiekvienas atvejis skirtingas, todėl jį reikėtų vertinti individualiai. Ir tik tuomet galima atsakyti į šį klausimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.