Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

LED moduliai reklamos gamyboje


Tiesa ta, kad LED moduliai idealiai tinka reklaminiam apšvietimui. LED moduliai yra daug ekonomiškesni ir jų veikimo laikas yra daug ilgesnis nei kitų mums gerai žinomų šviesos šaltinių – standartinių ar fluorescencinių lempų. Šiomis dienomis tikriausiai nerastume žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie LED technologiją. Ši technologija pradžioje buvo sukurta lauko reklamos tikslais, tačiau ilgainiui ji tapo labai vertinama ne tik dėl išorinio, bet ir dėl vidinio apšvietimo: kuriant namų, ofiso interjerą, LED apšvietimą galima pritaikyti įvairiems kūrybiniams procesams, darbams. LED moduliai yra labai universalūs. Jų yra įvairiausių spalvų, stiprumo, dydžių, todėl jie labai populiarūs įvairiuose reklamos gaminiuose. Kiekvienas modulis yra sujungtas švino laidais, kuriuos labai lengva iškirpti ir taip prijungti prie bet kokio tipo profilio. Jei kalbėtume paprasčiau, tai kas yra tas šviesos diodas? Jį galėtume apibūdinti, kaip elektrinį komponentą, kuris veikia viena kryptimi ir  elektros energiją paverčia šviesa.

LED reklamos pramonėje šviesos diodai dėl savo savybių yra puikiai pasiteisinantis apšvietimo šaltinis. Iš toliau pateiktos statistikos suprasite, kad ši pramonė dar tik pradeda įsitvirtinti tarp reklamos gamybos klientų.

Šviesos diodai kryptingai keliauja į savo sėkmės viršūnę, pagal “Statista” atliktus tyrimus 2012  – 2019 m. aiškiai matomas šviesos diodų nuolatinis pardavimų augimas.  Tikimasi, kad iki 2025m. pasaulinėje “Lighting market” rinkoje LED’ai  pasieks 75.8 %, o iki 2030m. 87.4%.

Gamintojai šviesos diodams dažniausiai suteikia nuo 30000-50000 valandų veikimo garantiją t.y. apytiksliai 3.4- 5.7 metai. (Jei apšvietimas naudojama 24h per parą). O tai leidžia mums išskirti dar vieną LED privalumą – praktiškumas. Led moduliai gali būti naudojami ir sunkiai prieinamose vietose, o dėl ilgo veikimo trukmės, galima nesijaudinti dėl dažno lempų keitimo, kitu atveju, jei naudojamos kitos lempos, tai gali atnešti nemažai iššūkių. Tiesa, yra tam tikrų kintamųjų nuo kurių priklauso, kad LED apšvietimo ilgaamžiškumas: turi būti parenkamas tinkamas maitinimo šaltinis ir, žinoma, turi būti užtikrinamas šviesos diodų tinkamas aušinimas. Iš praktikos pastebėjome, kad ypač populiaru LED apšvietimą naudoti tūrinėse raidėse bei reklaminėse iškabose. FedEx Office tyrimas parodė, kad iš visų apklaustųjų  68 proc. žmonių teigė, jog vieta, kur įsigijo  produktą ar paslaugą yra tiesiogiai susijusi su įmonės prekiniu ženklu. Apklaustieji tvirtina, kad ryškios ir įdomios įmonių reklaminės iškabos atkreipia jų dėmesį ir skatina apsipirkti būtent ten. Tai įrodo, kad vienas iš būdų kaip  įmonėms išsiskirti savo rinkoje tai – unikalios šviečiančios tūrinės raidės. Kuo tūrinės raidės didesnės, tuo didesnę auditoriją patraukia ir puiku tai, jog naudojant LED kaip tūrinių raidžių apšvietimo šaltinį,  tūrinių raidžių išlaikymas ir priežiūra nereikalauja tiek išteklių, kiek reikalauja neono ar kitų apšvietimo šaltinių priežiūra. Nusprendėte užsisakyti šviečiančias tūrines raides? Kartu tapsite ryškesni, padidės Jūsų matomumas, sutaupysite elektros energijos, tapsite dar patikimesni ir tinkamai reprezentuosite save visuomenėje. Norite būti matomi labiau nei konkurentai? Pasinaudokite šia galimybe ir būkite ryškesni už kitus.

Apibendrindami matome, kad LED moduliai reklamos pramonėje dar nepasiekė savo viršūnės. Jų pardavimai auga, o technologijos stipriai tobulėja. Ateitį tikime, kad ši pramonė mus dar ne kartą nustebins. O iš reklamos gamybos pusės visada puiku judėti su savo srities profesionalų pagalba, todėl prieš nusprendžiant dėl tūrinių raidžių, reklaminės iškabos ar LED reklamos apšvietimo ir kitų aspektų, protinga būtų pasikonsultuoti su jais. Reklamos kepėjai pasiruošę atsakyti į Jums  rūpimus klausimus ir pateikti geriausius sprendimus būtent Jūsų reklamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.