Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Nauji butai Vilniuje – jaunų šeimų rojus

nauji butai Vilniuje

nauji butai VilniujeRinkos tendencija nuomojant butą Vilniuje atrodo itin teigiama. Sostinėje antrąjį metų mėnesį nuomos kainos didėja apie 1 procentu ir išlaiko didėjimo tendenciją. Pernai, kainų augimas buvo panašus. Šiuo metu vieno kambario buto nuomos kaina miesto centre yra apie 360 Eurų per mėnesį, dviejų kambarių apie 600 Eurų per mėnesį. Tuo tarpu toliau nuo centro esančiuose rajonuose nuomos kaina svyruoja nuo 250 iki 330 Eurų per mėnesį. Tai yra itin dideli pinigai jaunoms ir besikuriančioms šeimoms. Tačiau svarstant galimybę įsigyti nuosavą būstą galima ir sutaupyti. Nauji butai Vilniuje kainuoja didelius pinigus, tačiau paskolos įmokos gali būti mažesnės nei vidutinė nuomos kaina. Be to, perkant nuosavą būstą galima su juo daryti ko tik širdis geidžia, o nuomotame bute teks atsiklausti savininkų ar jie pritars nuomininkų sugalvotiems interjero pokyčiams.

Dažna jauna šeima svarsto, ar verta nuomotis ar pirkti būstą. Daugumos nuomonė yra vienareikšmiška – pirkti. Tuo tarpu nuomos variantą derėtų palikti tiems, kurie sostinėje apsigyventi planuoja tik laikinai, pavyzdžiui studentams. Atsiminus studijų metus, turbūt kiekvienas, pamena kokį nuniokotą būstą yra “pridavę” nuomotojams. Be to, kokių tik dalykų studentai nepridaro – rūko viduje, nesilaiko higienos ir panašiai, ko pasekoje nuomojami būstai dažnai būna menkaverčiai.

Saugumo ieškantis žmogus ima norėti ramybės ir siekia po truputį kurti savo namus. Problema yra ta, kad naujam butui retas turi pakankamą sumą pinigų, tačiau perkant seną nepabėgsi nuo pensininkų kaimynų, alkoholikų šeimų ar byrančių sienų. Senų butų problema yra ta, kad juos pastoviai reikia renovuoti, šildymo kainos – aukštos, eksterjeras – morališkai pasenęs, automobiliams vietų nėra, žaidimų aikštelės – nudėvėtos, o vidinio kiemo plotą apšviečia viena elektros lempa. Aišku, senas butas yra pigus butas, tačiau bene visus sutaupytus pinigus teks išleisti įvairių statinio dalių atnaujinimui.Senas butas, panašiai kaip ir senas automobilis, reikalauja dažno remonto, yra neekonomiškas ir jaučiasi, kad jau yra panaudotas.

Naujuose butuose šildymas yra reguliuojamas, automobilių stovėjimas dažniausiai yra numatytas požeminėse aikštelėse (žiemą nereikia valyti automobilio nuo sniego, valio!), vaikų žaidimų aikštelės atitinka visus saugumo standartus, o vaikui besisupant ant supynių, neateis pikta kaimynė ir nenuvarys jo tam, kad ji galėtų išdulkinti kilimą. Be to, naujame bute galima sukurti svajonių interjerą, kas taip pat yra labai smagu.

Pirkdamas naują butą, retas žmogus susimąsto, kad jis perka saugią, gerą ir kokybišką vietą, kur galės ramiai leisti savo dienas. O kaimynai bus tokie patys jauni ir gražūs, kuriantys šeimas ir tolerantiški.

Nauji butai Vilniuje, Lietuvos sostinėje, kainuoja daug, tačiau ne tiek, kad būtų neįperkami vidutines pajamas gaunančiai šeimai. Juolab, kad atlyginimų dydžiai didžiuosiuose miestuose yra proporcingi nekilnojamojo turto kainoms. Svarbu protingai pasirinkti paskolos davėją. Dažnai bankai vykdo akcijas jaunoms šeimoms siūlydami puikias palūkanų normas ir priimtinus paskolos grąžinimo terminus. Neretai patys butų pardavėjai yra sudarę sutartis su paskolas teikiančiomis įmonėmis, kurios įsipareigoja teikti geriausius pasiūlymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.