Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

SEO paslaugos: vidinis ir išorinis optimizavimas

seo paslaugos

seo paslaugosSEO paslaugos – tai konkrečios svetainės optimizavimas, atitinkantis paieškos sistemų reikalavimus ir interneto vartotojų poreikius. Kitaip sakant, tai procesas, kurio metu interneto svetainė (jos vidinė ir išorinė pusė) keičiama, siekiant atitikti didžiųjų paieškos sistemų, pvz., Google, reitingų reikalavimus, kad tinklalapis patektų į pirmuosius paieškos puslapius.

SEO paslaugų nauda

Vienas svarbiausių SEO tikslų – konkrečios svetainės pakėlimas į aukščiausias paieškos sistemų pozicijas. Atlikti tyrimai patvirtino, kad daugiau nei 85 proc. lietuvių aktualios informacijos ieško pirmuose trijuose paieškos sistemos puslapiuose. Tai reiškia, kad jei jūsų įmonė priklausys tolimesniems rezultatams, potencialūs klientai paprasčiausiai jūsų neras. SEO paslaugos padeda pritraukti naujų klientų, be to, tai ilgalaikė investicija, užtikrinanti geriausius rezultatus. Didėja ne tik įmonės lankomumo rodikliai, bet ir įmonės žinomumas, t. y. potencialiems pirkėjams atrodote patrauklesni ir patikimesni partneriai.

Svarbiausi optimizavimo darbai

SEO darbų struktūra susideda iš vidinio ir išorinio SEO. Darbų pradžioje atliekamas vidinis SEO. Tai gana sudėtingas procesas, kurio metu visi optimizavimo darbai atliekami kliento svetainėje. Išorinis SEO atliekamas peržengus svetainės ribas. Svarbiausias šių paslaugų tikslas – kurti svetainės reputaciją. Tiek vidinis, tiek išorinis SEO yra glaudžiai susijusios paslaugos, paremtos skirtingomis technikomis.

Vidinis svetainės optimizavimas

Vidinės SEO paslaugos paremtos svetainės techninės pusės sutvarkymu. Minėtuoju etapu siekiama patobulinti kliento tinklalapį taip, kad šis atitiktų visus paieškos sistemos reikalavimus. Vidinės optimizacijos metu analizuojami aktualūs raktiniai žodžiai, parenkama tinklalapio struktūra, siekiama maksimalaus svetainės atidarymo greičio, sutvarkomas puslapių pasiekiamumas, turinys ir vidinis nuorodų tinklas. Iš tiesų vidinis SEO neretai siejamas su statinio pamatais. Jei šiame etape padaroma klaidų, galutinis rezultatas bus taip pat prastas. Vidinio optimizavimo darbai gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių mėnesių, viskas priklauso nuo konkrečios svetainės apimties ir darbų imties.

Išorinis svetainės optimizavimas

Išorinė svetainės optimizacija didžiąja dalimi lemia optimizacijos darbų sėkmę ir svetainės statusą Google rezultatuose. Išorinis optimizavimas suvokiamas kaip atgalinių nuorodų į kliento puslapį kūrimas, SEO straipsnių talpinimas ir kiti techniniai darbai. Išorinis optimizavimas reikalauja gana daug laiko, tačiau užtikrina ilgalaikius rezultatus. Priešingai nei vidinio SEO darbų, išorinio SEO trukmė nėra tiksliai apibrėžiama. Išoriniai SEO darbai gali trūkti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių ar pusmečio. Svarbiausia – bendradarbiauti su internetinės rinkodaros specialistais, galinčiais užtikrinti aukščiausius rezultatus. Nepamirškite, kad abejotinos reputacijos bendrovės, žadančios itin greitus rezultatus, paprastai dirba nelegaliais būdais, todėl jūsų svetainė gali būti užblokuota.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.