Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Populiariausia pramoga vasarai – baidarės

baidarės

baidarėsAtėjus vasarai ir atšilus orams visus patraukia arčiau gamtos. Vietoj to, kad pasyviai gulėti prie ežerų, žmonės vis dažniau renkasi aktyvų laisvalaikį. Itin populiari aktyvi pramoga vasarai – baidarės. Tai šaunus pasirinkimas tuo atveju, jei poilsiauti važiuoja šauni kompanija žmonių. Kai nesinori per dienas gulėti ant rankšluosčio, puikus pasirinkimas pramankštinti raumenis ir pasimėgauti vandens teikiamais malonumais. Būtent todėl baidarių nuoma šiandien populiari įvairiuose Lietuvos miestuose.

Baidares galima nuomoti tiek plaukti ežerais, tiek upėmis. Labai svarbu, tinkamai pasirinkti norimą plaukti maršrutą, nes nuo jo priklausys visa kelionės energija. Jei išsirinksite per daug sudėtingą maršrutą, jo įveikti gali nepavykti ir visa atrakcija atrodys nepasisekusi. Panašiai ir su per lengvomis kelionėmis. Tuomet ir pats plaukimas nepaliks įspūdžio.

Kaip tinkamai išsirinkti maršrutą?

Tam padėti gali žmonės, kurie ir nuomoja baidares. Labai svarbu, kad Jūsų kelionė būtų pritaikyta prie pramogoje dalyvaujančių žmonių įgūdžių ir patirties. Jeigu daugeliui kompanionų baidarės yra nežinoma pramoga, naudinga nesirinkti per daug sudėtingo maršruto. Galbūt pakaks neilgos trasos, kurioje negausu kliūčių. Tuomet žmonės galės šiek tiek labiau atsipalaiduoti, atrasti plaukimo techniką ir pasimėgauti šia aktyvia pramoga.

Tuo tarpu, jei keliaujate su baidares jau ne kartą išbandžiusiais plaukikais, galite rinktis ir kažką sudėtingesnio. Lietuvoje yra gana linksmų upių, kuriose plaukimas neprailgsta ir nuobodžiauti nėra kada. Išbandę plaukimą Žeimena ar Kiauna dar ilgai atsimena sudėtingas situacijas ir įdomią patirtį. O itin drąsiems ir norintiems išbandyti baidarės galimybes, galima rinktis maršrutus plaukti per ežerus. Vienas populiariausių variantų Lietuvoje – maršrutas per kelis ežerus, kuriuos jungia srauni upė. Tai patyrusiems plaukikams skirta pramoga, ne retai pareikalaujanti kantrybės, laiko, žinių ir pastangų. Mat ežeras – ne upė, jame lengva ne tik kelią pamesti, bet ir ne į tą vietą nuplaukti.

Kaip suskaičiuoti biudžetą?

Kartais žmonės mano, kad baidarės yra gana brangus laisvalaikio praleidimo būdas. Tačiau iš tiesų tai viena pigiausių aktyvių pramogų. Įvairiose Lietuvos vietose nuomojamos baidarės kainuoja nuo 10 iki 40 eurų dviem žmonėms. Tai tikrai nedidelė investicija į turiningą poilsį ir visą bagažą neišdildomų įspūdžių. Jums telieka tik atvykti iki vietos, pasiruošti šašlykų ir pasikrauti gera emocija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.