Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Pigios kelionės – puiki proga studentams

pigios keliones

pigios kelionesAr žinote, kiek Lietuvoje praėjusias metais buvo registruotų studentų? Statistikos departamento duomenimis, 2011—2012 mokslo metais studijuojančiųjų  buvo 174 823. Kaip manote, kokia dalis iš jų norėjo keliauti? Kur? Nesvarbu – aplankyti brolių ir seserų Anglijoje ar Airijoje, o gal naujus draugus Ispanijoje ar Italijoje. O kurie iš jų nenorėjo nuvykti į krepšinio ar futbolo čempionatą? Keliauti norime visi. Lietuvos studentai, kaip ir viso pasaulio jauni žmonės – ne išimtis. Pigios keliones lėktuvais – tai studentų ir visų mūsų taupus keliavimo būdas, kai vos už kelis šimtus litų gali susiorganizuoti kelionę į bet kurį Europos miestą. Nusišypso kai kuriems laimingiesiems sėkmė ir vos už tūkstantį ar kiek daugiau ir jie aplanko Maldyvus, pasiekia Ameriką ar Azijos šalis. 

Jei norite keliauti toli ir pigiai – rinkitės keliones lėktuvais. Šio keliavimo būdo pigios kelionės labai mėgiamos studentų. Juk jie dažnai gyvena dar remiami tėvų, gauna mažas stipendijas, o pamatyti ir nuveikti nori daug. Tad jie nepatingi ir ilgiau pasėti prie interneto ieškodami pigių avialinijų bilietų nuvykti į vieną ar kitą Europos ar kiek plačiau – pasaulio tašką. Naujų šalių pažinimas visiems į naudą, nes tokiu būdu plečiasi mūsų akiratis, sužinome naujų ir dar negirdėtų faktų, galime susipažinti su naujais draugais, išmokti užsienio kalbą. Kelionės teikia labai daug privalumų. Tai ypač svarbu studentams, kurie renkasi savo gyvenimo kelią, savo gyvenimo šalį. Keliaujant atsiveria nauji keliai ir galimybės. Juk niekada negali žinoti, kada ir kur gali sulaukti perspektyvaus darbo pasiūlymo, tave pamatys ir susižavės mylimasis ar atkreips dėmesį darbdavys, o gal surasite šalį, iš kurios gali nebeprireikti pasinaudoti atgaliniu bilietu. Kas žino…

Pigių aviabilietų studentams gali prireikti, kai jie planuoja keliauti su ERASMUS mainų programa studijuoti į kitas užsienio šalis. Jie taip pat tuo metu nori, kad atskristų nors trumpų atostogų ne tik draugai, bet ir artimieji – tėvai, broliai ir sesės ar net seneliai. Viskas įmanoma, nes pigios kelionės gali būti įsigyjamos internetu tiek iš Lietuvos oro uostų, tiek iš Lenkijos. Tikriausiai jau būsite girdėję, kad nemažai lietuvių renkasi kelionės pradžią būtent iš Lenkijos sostinės, nes ten oro uostas sulaukia daugiau tarptautinių skrydžių, todėl kainos dažnai yra žymiai mažesnės nei keliaujant su lietuviškais kelionių organizatoriais. Mieli studentai, planuokite keliones patys ir visada keliausite (skrisite) pigiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.