Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Privatūs vežėjai veža į Daniją tuos, kurie ieško optimaliausio varianto

veza i danija

veza i danijaŠiuo metu, kai dauguma studentų, pasirinkusių studijas užsienio universitetuose, baiginėja mokslo metus, pradedama galvoti ką veiksime vasarą. Kas nori atostogauti, kas galbūt padirbėti, tačiau dauguma vis viena grįžta namo į Lietuvą pas tėvus, brolius, seseris ir draugus. Tad pinigines tuština lėktuvų, autobusų ar keltų bilietai. Klausimas, kokiu būdu geriausia grįžti, kamuoja ne vieną. Pažiūrėkime, kokiais būdais dažniausiai grįžta lietuviai iš Danijos. Juk yra daug pasirinkimų – tiek lėktuvai, tiek autobusai, tiek privatūs vežėjai, kurie veza i Danija ir iš jos. Kokie yra šių kelionių būdų pliusai ir minusai?

Tikriausiai dauguma pritars, jog kelionės dažnai patogiausios skrendant tolimus atstumus lėktuvu. Patogiausios – tikriausiai taip, nes trunka jos trumpiausiai. Tačiau viskas atsiremia į kainą. Kelionės lėktuvu yra brangiausios ne tik dėl to, kad bilietų kainos yra aukštos. Reikia atsižvelgti ir į tai, kad papildomai kainuoja ir registruojamas bagažas, ir kelionė iki pačio oro uosto. Taip pat verta pastebėti, jog pigių skrydžių avialinijos skrydžių į Daniją dažniausiai nesiūlo.

Kitas būdas yra autobusai, kurie veža į Daniją. Tai gali būti pigiausias, tačiau labiausiai varginantis keliavimo būdas. Labai ilgai trunkantys reisai su minimaliais patogumais. Taip, galbūt dalis kelionės praeis visai greitai – miegant, skaitant knygą ar netgi naudojantis kompiuteriu, jei pasiseks ir transporto priemonėje bus elektros lizdai. Tačiau visgi komfortabilumo rasite nedaug ir didžiąją laiko dalį teks leisti žiūrint pro langą ir svajojant apie namuose laukiančius mamos cepelinus. O jei reisas netiesioginis, persėdimai gali labai išvarginti.

Pasirinkus vežėjus, kurie veža į Daniją, tai gali būti optimaliausias variantas. Kelionė bus tikrai patogesnė nei autobusu, kadangi transporto priemonė bus modernesė ir komfortabilesnė, taip pat nebus prikimšta keleivių ir nereikės vargintis dėl persėdimų. Šis keliavimo būdas kainuos mažiau nei kelionė lėktuvu, nereikės rūpintis nuvažiavimu iki oro uosto, o taip pat ir mokėti didelių sumų už registruojamą bagažą. Patogiausia, jog privatūs vežėjai nuveš jus ne tik iki šalies sostinės, bet galės prisitaikyti prie jūsų ir sustoti mažesniuose miesteliuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.