Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Populiarusis soliariumas: kaip teisingai degintis?

soliariumas

soliariumas

Soliariumas yra populiarus įvairiose pasaulio šalyse. Ilgą laiką, kai soliariumai dar tik radosi, jie buvo apipinti įvairiais mitais ir buvo manoma, kad tai yra kone sveikatos žalojimas. Tačiau šiandien daugelis neigiamai nusiteikusių prieš soliariumus jau žino, kad sklandę mitai paneigti. Vis dar daugybė žmonių renkasi soliariumų paslaugas. Pasirodo, tai puiki vieta ne tik pasirūpinti įdegiu, bet ir išspręsti varginančias odas problemas. Norint efektyvaus rezultato, svarbiausia paisyti tam tikrų naudojimosi soliariumu taisyklių.

  • Nors soliariumo salonai neriboja deginimosi laiko, visgi, juo nereikėtų piktnaudžiauti. Net jeigu labai norite kuo greičiau įdegti. Jeigu norite saugoti odą, tačiau mėgautis gražiu įdegiu, turėtumėte apsiriboti iki 8 minučių deginimosi seansais. Tai laikas, kai soliariumas veikia efektyviai ir nekelia pavojaus Jūsų sveikatai.
  • Priemonės. Norint apsaugoti savo veidą, soliariume reikėtų naudoti specializuotą kremą, skirtą veido odai. Taip pat prieš seansą reikėtų naudoti specialiai soliariumo įdegiui naudojamus kremus. Jie ne tik paspartina įdegį, bet ir apsaugo odą. Taip pat galima rinktis tam pritaikytus kremus, kurie naudojami įdegio išlaikymo priemonėmis. Labai svarbu, nesumaišyti šių priemonių ir visas naudoti būtent pagal paskirtį. Kitaip oda gali alergizuoti, galite pastebėti              nepageidaujamą įdegio rezultatą.
  • Dažnumas. Iki šiol gajūs mitai apie tai, kad soliariumas kone garantuoja odos vėžio susirgimus. Taip buvo įprasta manyti tuomet, kai soliariumai dar tik populiarėjo. Šiandien šie mitai jau sugriauti, nes įrodyta, kad soliariumas skleidžia tokią pačią spinduliuotę, kaip saulė. Visgi, labai svarbu ne per dažnai odą kaitinti soliariume. Specialistai pataria, kad negalima soliariume degintis dažniau kaip kas trečią dieną. Tai reiškia, jog nuo vieno iki kito seanso turi būti ne trumpesnė kaip 48 valandų pertrauka.
  • Ne visi žino, tačiau soliariumas labai dažnai gali ir padėti išspręsti odos problemas. Pavyzdžiui, odos specialistai į kelis soliariumų seansus pasiūlo nueiti tiems žmonėms, kurie serga egzema, arba             odą vargina žvynelinė, kitos alerginės problemos. Soliariumo lempos padeda nuraminti odą ir su problemomis susitvarkyti tampa                      daug lengviau.
  • Po procedūros. Po soliariumo patariama iš karto nepulti į kitas procedūras, jeigu Jūsų oda labai jautri. Tačiau jeigu jaučiatės gerai, soliariumą galima derinti su tokiomis procedūromis kaip limfodrenažinis masažas, paprastas masažas, kūno įvyniojimas, purvo vonios ar kitos odos stipriai neveikiančios procedūros.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.