Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Priešvestuvinės fotosesijos nuotraukų panaudojimo idėjos

Būsimų jaunavedžių fotosesija prieš vestuves, vadinamoji love story, į Lietuvą atkeliavo iš užsienio, kur yra labai populiari. Tai ne tik repeticija su vestuvių fotografu, psichologinis pasiruošimas ir gražios poros nuotraukos. Kartu su „Fotogidas“ fotografu Juliumi Trepkevičiumi šį kartą kviečiame į priešvestuvinę fotosesiją pažvelgti kitu kampu.

Žinoma, jei norite priešvestuvinės fotosesijos nuotraukas pasilikti tik sau – tai puikus pasirinkimas. Tačiau jei norėtumėte jose įamžintu džiaugsmu pasidalinti, būtinai išmėginkite vieną ar keletą jų pritaikymo idėjų.

Priešvestuvinės fotosesijos nuotraukos – kvietimai

Kvietimai į vestuves verti netgi atskiro straipsnio: tai sena ir be galo graži tradicija, turinti daugybę šiltų, šeimyninio bendravimo atspalvių. Kiekviena pora savo kvietimus renkasi individualiai, kartu derina jų dizainą, tekstą, dekorą. Fotografijos, darytos priešvestuvinės fotosesijos metu gali virsti unikaliais ir itin asmeniškais kvietimais. Štai kelios idėjos įgyvendinimo variacijos:

  • Nuotraukas atspausdinkite kaip atvirukus ir juose įrašykite kvietimo tekstą;
  • Fotosesijoje naudokite lentelę ant kurios kreida užrašykite vis kitų svečių vardus, pritaikykite pagal juos pozas bei aplinką – taip pati nuotrauka taps kvietimu;
  • Paprašykite fotografo apdoroti pasirinktą kadrą: naudojant įvairius filtrus ir grafines programas iš nuotraukos galima padaryti skaitmeninį piešinį, palikti tik reljefą ir pan., o jį uždėjus ant prabangaus popieriaus ir perrišus kaspinu turėsite originalų ir prabangiai atrodantį asmeninį kvietimą.

Vestuvių programos iliustravimas

Vis dažniau svečiams pateikiama iš anksto paruošta vestuvių šventės programa. Tai labai patogu, nes joje telpa visų vietų adresai, nurodomos pramogos, laiko ribos ir kita svarbi informaciją. Priešvestuvinės fotosesijos akimirkos puikiai tiks iliustruoti programai, o jei dar ir pašmaikštausite pozose atkartodami tikrosios šventės elementus – vos pravertus kvietimą kiekvieno veidą nušvies šypsena.

Nuotraukos vestuvėse

Priešvestuvinės fotosesijos nuotraukas galite iškabinti pačių vestuvių šventės vietoje – taip, kol Jūs dalyvausite tikrojoje fotosesijoje, svečiai turės užsiėmimą. Taip pat galima surengti ir nuotraukų peržiūrą per vestuves, tam prireiks trupučio pasiruošimo ir projektoriaus.

Kai kurios poros tarsi juokais pokštaudamos savo nuotraukomis padabina vestuvinio šampano ar vyno butelius, nuotrauką taip pat galima perkelti ir ant vestuvinio torto, dekoruoti savo besišypsančiais veidais stalo korteles ir kt.

Nuotraukos-suvenyrai

Aukšti vestuvių fotografijai keliami reikalavimai lemia tai, kad didžiosios šventės nuotraukų visada tenka ilgokai palaukti, o per tą laiką po truputį blėsta ir įspūdžiai. Norėdami ilgiau juos išlaikyti, svečiams paruoškite malonių suvenyrų: tai gali būti atviruku virtęs priešvestuvinės fotosesijos kadras su padėka už dalyvavimą, maža nuotrauka-lipduku papuošta saldumynų pakuotė ar dailus stiklainėlis saldaus medaus.

Svečių knyga

Gražūs žodžiai, palinkėjimai, o galbūt net ir gyvenimiški patarimai – visa tai sugula į svečių knygą, kurioje per vestuves brūkštelėti šį tą nuo savęs privalo visi. Šią knygą malonu atsiversti po metų ar po dešimties, prisiminti, palyginti ar linkėjimai išsipildė. Knygos kontekstą dailiai papildys nuotraukos iš priešvestuvinės fotosesijos, be to, ir svečiams bus smagiau tokią knygą pildyti.

Vestuvių žaidimai

Vestuvių žaidimai – linksma nuotaikinga pramoga, kur viskas sukasi aplink jaunavedžius ir būsimo jų šeimyninio gyvenimo spėjimą. Jei tradiciniai žaidimai su lėkštučių daužymu ir vinies kalimu jau pabodo, išmėginkite modernius variantus, kuriems pasiruošti priešvestuvinės fotosesijos metu padės vestuvių fotografas. Tai gali būti nuotrauka dėlionė, kortelės su įvairiomis mimikomis ir rekvizitais, kurias rodydami atsakinėsite į klausimus ir pan. Be to, žaidimuose dažnai svečiams dalijami ir prizai: pusryčiai pas jaunavedžius, kvietimas paragauti jų kepto torto, vakarienė ir pan. – visa tai labai gražiai apipavidalintų kvietimas su Jūsų nuotrauka.

„Fotogidas“ pataria būti išradingais ir nebijoti eksperimentuoti, o geriausios idėjos gimsta tuomet, kai savo šventę planuojame linksmai ir su nuoširdžiu užsidegimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.