Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Renkamės fejerverkus – į ką atkreipti dėmesį?

fejerverkai

fejerverkaiFejerverkai džiugina žiūrovus įspūdingais pasirodymais danguje, tačiau reikalauja ir šiek tiek investicijų, todėl norisi, jog reginys iš tikrųjų būtų vertas dėmesio ir po šventės būtų galima teigti, jog visi investuoti pinigai pateisino keliamus reikalavimus. Šių pirotechnikos gaminių pasirinkimas itin gausus, todėl priimti tinkamą sprendimą nėra lengva. Vis dėl to, jeigu renkantis iš anksto žinosite, į ką atkreipti dėmesį, sukurti įspūdingą pasirodymą bus išties lengva.

Planuojant būsimą fejerverkų šou, svarbiu aspektu tampa šūvio aukštis – kai yra aišku, kaip aukštai pakils fejerverkas, kur kas paprasčiau suplanuoti būsimą iššovimą vietą ir pagal tai priderinti kitus elementus. Aukščiui įtakos turi vamzdelio kalibras – kuo jis didesnis, tuo didesnes aukštumas gali pasiekti fejerverkai. Informaciją apie pirotechnikos gaminių aukštį galima rasti ant pakuotės, tačiau kai renkantis iš kelių panašių variantų, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kiek šūvių gali iššauti pasirinktas gaminys. Mažesnis jų skaičius dažniausiai garantuoja didesnį aukštį, todėl jeigu fejerverkų dėžutės yra panašaus dydžio, tačiau šūvių skaičius skirtingas, nesunkiai galima padaryti išvadas, kurie pirotechnikos gaminiai pakils aukščiau.

Apžiūrėjus gaminio pakuotę, be visų pagrindinių instrukcijų galima surasti ir informaciją apie saugų atstumą, tačiau šis skaičius dar negarantuoja gražaus reginio. Kuo aukščiau skrenda fejerverkas, tuo toliau žiūrovai turėtų stovėti – tikėtina, jog atsistojus pernelyg arti, sukursite įspūdingą reginį ne sau, o toliau gyvenantiems kaimynams. Tais atvejais, kai pasitraukti toliau nuo šaudomų fejerverkų galimybės nėra, vertėtų rinktis ne tokius galingus pirotechnikos gaminius, kurie bus tokie pat gražūs, tačiau tam, kad juos pastebėtumėte, nereikės užversti galvos. Tai garantuos ir patogumą, ir gerą matomumą – juk norisi, kad fejerverkų stebėjimas keltų susižavėjimą, o ne diskomfortą.

Pagrindinės taisyklės jau aiškios, todėl belieka surasti, kur parduodami fejerverkai gera kaina. Rekomenduojama juos pirkti specializuotose parduotuvėse, arba internetu iš patikimų pardavėjų – tokiu būdu užsitikrinsite kokybę ir saugumą. Perkant pirotechnikos gaminius parduotuvėje, atkreipkite dėmesį ir pačią pakuotę – ji negali turėti jokių išorinių defektų, būtų įplyšusi ar sušlapusi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.