Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Sparčiai populiarėja kompozitinės lauko durys Vilniuje

durys Vilniuje

durys VilniujeIki šiol lauko durys Vilniuje kaip ir kituose miestuose buvo pasirenkamos pagal individualius būsto šeimininko prioritetus. Vieni nori patikimų durų, apsaugančių nuo vagysčių, kiti šiltų, kurios neleistų iš namų pabėgti šilumai. Visgi, reikia paminėti, kad renkantis duris, tenka atsisakyti vieno ar kito privalumo, paprasčiau tariant, itin populiarios šarvo durys yra puiki apsauga nuo ilgapirščių, tačiau nesulaiko šilumos, tuo tarpu, medinės durys puikiai sulaiko šilumą, tačiau reikalauja ypatingos priežiūros ir t.t. Kita vertus, nevertėtų nukabinti nosies, nes tobulėjančios technologijos leido sukurti ir pirkėjams pasiūlyti naujos kartos kompozitines lauko duris, kurių gamyboje susijungia geriausios naudojamų medžiagų savybės.

Kompozitinių durų varčia yra užpildoma poliuretanu arba polistirenu bei dengiama viniline plėvele dekoruotais cinkuotos skardos lakštais arba dažyta medžio plokšte. Kompozitinės lauko durys puikiai sulaiko šilumą bei garsą. Tiesa, verta paminėti, kad įprastų kompozitinių durų šilumos sulaikymo koeficientas šiek tiek nusileidžia medinėms durims, todėl jei norite pasiekti geriausią rezultatą, profesionalai pataria rinktis nestandartines ir šiek tiek storesnis duris, tada būsite visiškai tikri, kad šiluma jūsų namų nepaliks.

Be to, kompozitinės lauko durys Vilniuje ar kituose miestuose yra ypatingos savo konstrukcija ir stiklo pluošto danga, kuri turi itin plačias apdirbimo galimybes, neapribojančias pirkėjų fantazijos ar galimybės rinktis iš galybės skirtingų durų dizainų. Svarbu paminėti, kad stiklo pluoštas yra labai tvirta, atspari ekstremalioms aplinkos sąlygoms ir ilgaamžė medžiaga. Tokios durys bei jų varčios nerūdija, yra atsparios drėgmei, techniniams pažeidimams ir netgi vandalizmui. Kompozitinėms lauko durims šiuo metu yra teikiama 25 metų garantija. Taigi, ketvirtadalis šimtmečio kalba pats už save. Be to, kompozitinės lauko durys nereikalauja daug priežiūros, jų nereikia impregnuoti, lakuoti ar baimintis, kad tiesioginiai saulės spinduliai pakenks durų spalvai.

Kompozitinės lauko  durys Vilniuje šiandien tampa vis populiaresnės ir plačiau naudojamos dėl savo teikiamos naudos, kita vertus, jos yra brangesnės lyginant su itin populiariomis šarvo durimis. Visgi, kai kalbama apie namų saugumą ir šilumą, vertėtų gerai pagalvoti ar tai yra vieta, kurioje reikia taupyti kokybės atžvilgiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.