Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Surenkami namai, pats greičiausias būdas turėti savo vasarnamį

Mus supa daug įvairiausių namų, iš įvairiausių statybinių medžiagų, skirtingų konstrukcijų, ir norėdami išsirinkti sau tinkamą, mūsų poreikius atitinkanti, dažniausiai galvojame laiko principu – kuris visgi pasirinkimas būtų greičiau įgyvendamas, reikalautų mažiausiai investicijų bei būtų tvarus ir pasižymėtų ilgaamžiškumu.

Kokiais privalumais pasižymi surenkami namai?

Surenkami namai, pasižymi itin ištobulinta, unikalia bei greita surinkimo technologija, kuri leidžia savo svajonių namelį turėti greitai, kaip per 6 savaites, tas ypatingai aktualu šiai dienai visiems skubantiems bei taupantiems savo laika. Tad pirmine Jūsų užduotis renkantis medinį namą prasideda nuo kausimų į kuriuos turite gauti konkretų atsakymą, kad galėtumėte sklandžiai susiplanuoti visa namelio projekto eigą nuo idėjos iki realizacijos.

Meistro namu nameliai tai ne tik puikus pasirinkimas ieškantiems greito sprendimo, tačiau ir turi begales kitų privalumų. Kiekvienas surenkamas namelis, nepriklausomai nuo jo standartinio modelio, gali būti pilnai modifikuotas ir pritaikytas kliento fantazijai. Ar tai būtų kitoks stogas, langinės, ar vidaus sienų, terasos išplanavimas – nesvarbu, tai pilnai modifikuojami dalykai kurie projekto pradžioje aptariami su klientu bei nemokamai suprojektuojami mūsų komandos inžinierių.

 

Projekto eiga

Nusprendus savo kieme pasistatyti vasarnamį, pirma reikėtų nuspręsti pagrindinį dalyką – ar namelį projektuosite individualiai ar vis tik rinksitės jau paruoštą standartinį, jau esantį kataloge jo projektą. Nors iš pažiūros gali pasirodyti, kad pritaikytas vasarnamio projektas kainuoja brangiau, projektuodami sodo namelį individualiai, mokate tik už tai, ko jums reikia, todėl galite pamiršti visus nereikalingus elementus.

Individualus namo projektas taip pat užtikrina, kad patalpos bus išplanuotos taip, kad jums būtų išties patogu – kambarius bei erdves galite susiplanuoti pagal savo poreikius. Gana populiarus mūsų klientų pasirinkimas – pagal savo poreikius pakoreguoti jau paruoštą namelio projektą, nes tokiu būdu išvengiama daugelio projektavimo darbų, o išsirinkti vasarnamį tampa daug paprasčiau.

Nuspręsti, kokį namo projektą rinktis, taip pat gali padėti gerai įvertintas sklypo dydis ir forma – individualiai projektuojami surenkami namai gali būti pritaikomi bet kokiam sklypui. Kalbant apie sodo namelį, dažniausiai įsivaizduojamas niekuom neišsiskiriantis keturkampis medinukas, bet nereikėtų apsiriboti šia idėja. Individualiai suprojektuoti surenkami namai gali būti labai modernūs, su dideliais vitražiniais langais, įvairiausių formų terasa ar moderniais elementais išdekoruotomis durimis ir langais. 

Sodo namelio surinkimas

Bet kokio sodo namelio surinkimas prasideda nuo tvirto ir lygaus pagrindo įrengimo. Tokio tipo namų statybai dažniausiai naudojama betonuota, plytelėmis ar trinkelėmis išklota aikštelė, kurios dėka, namo pogrindžiai neguli ant žemės. Tik namo pogrindžius pritvirtinus ant paruošto pagrindo, galima pradėti rinkti medinio namo sienas. Jei namas didesnis, jo statybos vis tiek pradedamos nuo išorinių sienų, vidinės pertvaros paliekamos tolimesniam laikui. Tam, kad statomų medinių namų surinkimas vyktų ypač greitai ir sklandžiai, surenkami namai privalo turėti pilnai suprojektuotas, visus esminius reikalavimus atitinkančias konstrukcijas.

Surinkus namo sienas bei atlikus stogo laikančiųjų konstrukcijų įrengimą, pradedami stogo dengimo bei lietaus nuvedimo sistemos montavimo darbai. Galutinai surinkus medinį namą, gali būti atliekama išorinė ir vidinė namo apdaila.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.