Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Tarptautinės verslo parodos artimiausiu metu

 

Tarptautinės verslo parodos – tai puikus būdas plėsti savo verslą į užsienio rinkas, susirasti naujų klientų, o jei reikia – aukštos klasės tiekėjų, paslaugų teikėjų. Pristatysime kelias parodas užsienyje, kurios pritraukia didžiulius srautus lankytojų ir dalyvių iš įvairių pasaulio šalių.

I Saloni WorldWide Moscow

Tai tarptautinė baldų paroda, vykstanti nuo 2005 metų Maskvoje. Šioje parodoje savo darbus demonstruoja jauni dizaineriai studentai iš Rusijos dizaino mokyklų, bei patyrę baldų ir interjero meistrai iš viso pasaulio.

Praeitais metais šioje verslo parodoje dalyvavo 335 dalyviai ir virš 37 tūkstančių lankytojų.

Pagrindiniuose sektoriuose pamatysite naujausius baldus ir jų priedus, vonios kambario baldus ir aksesuarus, sienų ir grindų dangas, interjero dekoro pavyzdžių. Artimiausia paroda 2020 metais vyks spalio 7-10 dienomis.

Grožio ir kosmetikos paroda Londone

Šioje verslo parodoje verta sudalyvauti grožio ir kosmetikos specialistams ir verslininkams, nes tai vienas didžiausių renginių grožio ir sveikatingumo tema visoje Europoje. Šią parodą aplanko daugybė verslininkų – apie 30 000 lankytojų, kurie yra viešbučių, SPA centrų ir SPA klinikų bei parduotuvių atstovai. Tokia daugybė lankytojų, ieškančių inovatyvių grožio ir sveikatos sprendimų, puiki galimybė Lietuvos grožio specialistams pristatyti savo gaminius ir paslaugas.

2019 metais parodoje dalyvavo grožio atstovai iš daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Muoti. Fashion Fair. I Love Me 2020

Tai Suomijos mieste Helsinkyje vykstanti paroda, kuris vyks 2020 metų spalio 16-18 dienomis. Šioje parodoje pristatomi aprangos, tekstilės ir odos gaminiai. Savo dydžiu, dalyvių skaičiumi ir puikiu organizuotumu ši paroda išsiskiria iš daugelio kitų panašios tematikos verslo parodų. Renginyje vyksta naujausių drabužių kolekcijų pristatymai, kosmetikos prezentacijos, paskaitos, seminarai, prezentacijos. Renginyje galima atkreipti pasaulio žiniasklaidos dėmesį, nes 2019 metais joje dalyvavo net 270 žiniasklaidos atstovų.

Jeigu jums įdomios tarptautinės verslo parodos, norėtumėte susipažinti su pasaulinėmis naujovėmis grožio, interjero, mados, statybų, automobilių ir kitose srityse, pristatyti savo produkciją, galite kreiptis į įmonę „Autarė“. Įmonės komanda profesionaliai organizuoja dalyvių ir lankytojų dalyvavimą parodose, sprendžia visus reikalus ir klausimus. Taigi, dalyvavimas verslo parodose su „Autarė“ suteiks daugiau malonumo ir mažiau rūpesčių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.