Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Taisyklės: elkitės su fejerverkais atsargiai

gimtadienio fejerverkai

gimtadienio fejerverkaiLietuvoje įprasta gražiausias šventės akimirkas, kulminaciją vainikuoti nuostabiais fejerverkais. Jie suteikia papildomo džiugesio, teigiamų emocijų ir nuoširdžių aiktelėjimų. Gimtadienio fejerverkai tapo tiesiog būtina šios šventės atributika be kurios neįmanoma tinkamai apipavidalinti brandos. Tiesa, grožis dažnai ir skaudina, tad labai svarbu išsiaiškinti, kaip tinkamai naudotis fejerverkais, kad nekiltų nelaimių, kurios, deja, kartais vainikuoja šventes. Gimtadienio fejerverkai turi būti leidžiami taip pat atsakingai, kaip ir pasirenkami. Kuo daugiau informacijos, tuo daugiau galimybių, jog viskas praeis šauniai ir be jokių problemų.

Gimtadienio fejerverkai – dalis nuostabios visumos, kuri padės suintensyvinti nuostabią šventę.

  1. Gimtadienio fejerverkai privalo būti paleidžiami suaugusiųjų. Jokiu būdu neleiskite nepilnamečiams asmenims to daryti.
  2. Nenešiokite fejerverkų kišenėse. Net ir neuždegtų. Tai nėra saugu, o rizikuoti neverta.
  3. Jokiu būdų neleiskite fejerverkų patalpoje, net jei ji būtų ir didelė. Net ir tokiose vietose kaip pavėsinė kur dažniausiai daug erdvės ir yra vos stogas – gimtadienio fejerverkai yra neleidžiami. Atvira erdvė yra privaloma.
  4. Vienu metu leiskite tik vieną fejerverką. Atidžiai stebėkite aplinkui susirinkusios žmones.
  5. Laikykitės saugaus atstumo nuo sprogmens.
  6. Jei taip atsitiktų kad fejerverkas neiššovė – galite pabandyti jį dar kartą uždegti. Tačiau dažnai galiukas sudega daug greičiau, tad visą procesą atlikite kuo skubiau.
  7. Kartais net ir baigus fejerverkui šaudyti vis dar pasilieka kenksmingų medžiagų, kurios iššauna paskui. Bent 15 min po fejerverko iššaudymo neikite prie jo.
  8. Gimtadienio fejerverkai ir su jomis susijusios liekanos turi būti susirenkamos. Nešiukšlinkite aplinkos.
  9. Kuomet šaudysite, naminius gyvūnus uždarykite namuose. Įprastai jie itin jautrūs garsui.
  10. Jei leidžiate fejerverkus tamsiuoju paros metu – pasišvieskite naudodamiesi žibintuvėliu, tačiau jokiu būdu ne papildomu žiebtuvėliu.

Gimtadienio fejerverkai – puiki galimybė vainikuoti nuostabią šventę. Nepamirškite, kad pagal Lietuvos Respublikos įstatymus fejerverkai šaunami iki 23 valandos vakaro. Jei norite šaudyti vėliau – informuokite kaimynus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.